On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web PCF, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

 

Filter:AllUnanswered
Jana asked 1 týdnem ago
19 views1 answers0 votes
kia asked 2 týdny ago
16 views1 answers0 votes
Hana Ryppelová asked 2 týdny ago
22 views1 answers0 votes
Marie Čalkovská asked 2 týdny ago
26 views1 answers0 votes
Leoš Fučík asked 2 týdny ago
33 views1 answers0 votes
JANA Winkelhöferová asked 4 týdny ago
41 views1 answers0 votes
Nikola Krejzová asked 4 týdny ago
34 views1 answers0 votes
Stanislav Šebek asked 1 měsícem ago
43 views1 answers0 votes
jiri asked 1 měsícem ago
43 views1 answers0 votes