On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web PCF, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

 

Filtr:VšechnyNeodpovězeno
Petr Jaworek dotaz před 7 dny
16 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Nicola Kunstova dotaz před 3 týdny
24 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Hana Stančíková dotaz před 1 měsícem
48 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Bronislava Vrbenská dotaz před 1 měsícem • 
40 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Zoltan Jamber dotaz před 1 měsícem • 
58 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Dotaz na nadace dotaz před 1 měsícem • 
46 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Marcela dotaz před 2 měsíci
85 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
kuba dotaz před 2 měsíci
69 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Martin Letocha dotaz před 2 měsíci
107 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Anonym dotaz před 2 měsíci
130 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování