On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web PCF, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

 

Filter:AllUnanswered
Michal Šustr asked 3 týdny ago
36 views1 answers0 votes
Pavel Kolomazník asked 3 týdny ago
30 views1 answers0 votes
Milena Hlouskova asked 3 týdny ago
24 views1 answers0 votes
Miloš Hák asked 1 měsícem ago
71 views1 answers0 votes
Luděk Pavlas asked 2 měsíci ago
62 views1 answers0 votes
Sylva asked 2 měsíci ago
78 views1 answers0 votes
Jana asked 2 měsíci ago
104 views1 answers0 votes
kia asked 2 měsíci ago
71 views1 answers0 votes
Hana Ryppelová asked 2 měsíci ago
90 views1 answers0 votes
Jiří Kovařčík asked 2 měsíci ago
85 views1 answers0 votes