PROGRAM

Plesový večer bude v režii vynikajících umělců. Přehršel zábavy a energie hostům nabídnou nejen prvotřídní kapely, ale také profesionální tanečníci. Pro představu vybíráme a představujeme ty nejdůležitější aktéry plesového večera, kteří, samozřejmě s pomocí plesových hostů, vytvoří z běžného sobotního večera nezapomenutelný zážitek.

ELECTROPHONIX

Mladá, progresivní elektro-smyčcová kapela pocházející z Hradce Králové pobaví hosty „Plesu pro Fenix“ originálním ztvárněním moderních populárních skladeb, filmových melodií, ale i klasických skladeb. Prostředí plesových radovánek je této skupině, vzhledem k jejich mnohaletým zkušenostem, víc než vlastní. Electrophonix se zaměřují samozřejmě i na klubové, festivalové, svatební či dokonce výchovné koncerty, což je patrné také z jejich širokého repertoáru, který na rozdíl od tradičních kapel reprodukují převážně na smyčcové nástroje.

THE FIREBALLS

Hudbou ve stylu klasického rock’n’rollu zaplaví sál Voroněže brněnská skupina The Fireballs. Víc než osm let zkušeností v rodné vlasti, ze zahraničí a k tomu všemu příslib divoké pódiové show zaručuje, že na tanečním parketu nezůstane ani kousek volného místa.

BALETNÍ ŠKOLA BALÁŽ

Eleganci a krásu klasického baletního tance přiblíží hostům „Plesu pro Fenix“ brněnská baletní škola Baláž, která se jako jediná v Brně věnuje soukromé výuce baletu. Individuální přístup a profesionální tým tanečníků je zárukou, že se všem v sále bude tajit dech.