• Program

    Program

Plesový večer bude v režii vynikajících umělců. Přehršel zábavy a energie hostům nabídnou nejen prvotřídní kapely, ale také profesionální tanečníci. Pro představu vybíráme a představujeme ty nejdůležitější aktéry plesového večera, kteří, samozřejmě s pomocí plesových hostů, vytvoří z běžného sobotního večera nezapomenutelný zážitek. Seznam účinkujících bude postupně doplňován.

PARTYLEADERS

Abychom si pojistili, že druhý ročník Plesu pro Fenix bude párty alespoň srovnatelná s ročníkem prvním, vybrali jsme na rozjezd kapelu s příznačným názvem PartyLeaders. Muzikanti sami sebe nazývají "rozjížděči mejdanu". Repertoár kapely vypadá vskutku slibně. Na své si přijdou ctitelé českého pop-rocku, světových hitů i pojmů jako je Ella Fitzgerald či Frank Sinatra.

ZELENÁ PÁRA

Druhou polovinou večera provede rockověji laděná formace Zelená Pára. Těšit se můžou například fanoušci Lucie, Pink Floyd, Richard Müllera či milovníci Beatles. Kapela funguje již od roku 1993. Na svých stránkách uvádí v historii hned několik zajímavých jmen současných či bývalých členů, což je tak trochu důkazem toho, že tihle muzikanti opravdu ví, co dělají a že jsou zárukou kvality.

BALET NÁRODNÍHO DIVADLA BRNO

Tanečníci brněnského souboru slaví úspěchy po celém světě, naposledy s představením baletu Black and White vystoupili například v Šanghaji. Ladnost, lehkost, půvab, zároveň však také dynamika a šarm jsou pro vystoupení profesionálů typická. A příležitostí zhlédnout je mimo zdi divadla není mnoho. Proto neotálejte se zakoupením lístků.

CYRRUS
Bettina Stapleton
60 seconds
Víno Marcinčák
Hotel Voroněž
Caxa
Optimal Energy
KP Trading Brno
Malá marketingová
Balet, NdB
manželé Matějčkovi
Brno
OSA

Cíle
Plesu pro Fenix

Cílem „Plesu pro Fenix“ je sdružit lidi s poraněním míchy a vytvořit tradiční reprezentativní akci, která podpoří medializaci organizace a problematiky lidí s poraněním míchy. K naší činnosti patří i osvěta veřejnosti a věříme, že k ní svým programem přispěje i plánovaný ples. Záměrem pořádání „Plesu pro Fenix“ je samozřejmě také získání finančních prostředků na podporu fungování a rozvoj ParaCENTRA Fenix. Naše organizace si klade dlouhodobé cíle v oblasti podpory klientů, a proto bychom chtěli využít získané peníze na vybudování nových prostor organizace, které budou zahrnovat i ubytovací kapacity. Uvědomujeme si, že kvalitní služby jsou základním pilířem smysluplné neziskové organizace. Jsme přesvědčeni, že nové prostory povedou ke zkvalitnění služeb a umožní nám s klienty pracovat pravidelně, dlouhodobě a především k jejich maximální spokojenosti.