Akčně poznávací týden s Fenixem

Milí klienti,

letošní léto jsme se rozhodli, mimo klasický dvoutýdenní rekondiční pobyt na Březejci, uspořádat akčně poznávací týden s Fenixem v kompletně bezbariérovém domě Sdružení občanů Exodus v Třemošné na Plzeňsku.

Celková kapacita tohoto ubytovacího zařízení je 26 lůžek ve složení 3 pokoje pro 4 osoby, 3 pokoje pro 3 osoby, 2 pokoje pro 2 osoby a jeden jednolůžkový pokoj, celkem tedy 9 pokojů včetně několika bezbariérových toalet a koupelen. Dále budeme mít k dispozici velkou společenskou místnost, jídelnu, relaxační místnost, terasu a také prostornou zahradu s ohništěm.

Termín pobytu bude od pondělí 19. 7. 2021 do neděle 25. 7. 2021. O velkou část programu se nám postará právě toto občanské sdružení, prostřednictvím jejich služby sociální rehabilitace.

Těšit se můžete na celodenní výlety např. do Plzeňského pivovaru, tamní ZOO. Můžeme navštívit památky města Plzně a přilehlého okolí. Zajedeme si na motokáry, z nichž jedna je upravená přímo pro vozíčkáře, můžeme jet k vodě, zahrát si bowling, navštívit solnou jeskyni, vytvořit si hrnek z keramiky, udělat si táborák a mnoho dalšího. Konkrétní program bychom společně vyladili, aby si tam každý z vás přišel na své.

Cena za tento týdenní pobyt je stanovena na 3500 Kč dospělá osoba, 2500 Kč děti. V ceně je ubytování, strava, program. Navíc si platíte pouze vstupné na aktivity.

Kvůli malému počtu pokojů, které jsou opravdu veliké, budeme preferovat možnost ubytovat více klientů na jednom pokoji.

Přihlášky podávejte do konce května na email nahlikova@pcfenix.cz, čím dříve tím lépe.

Pokud si říkáte, že byste rádi jeli jak na Březejc, tak i sem. Není nic jednoduššího si podat přihlášky na obě akce a uvidíme podle počtu přihlášených.

Ke stažení

Přihláška Akčně poznávací týden s Fenixem 2021

19.04.2021 |