All Staff day CGI

V pátek 20. května jsme se zúčastnili zaměstnaneckého dne našeho generálního sponzora, firmy CGI. Velkolepá akce pro více než čtyři sta zaměstnanců se konala v areálu hotelu Orea Resort Devět Skal. Během úvodní hodinové prezentace poskytli organizátoři prostor řediteli Michalu Odstrčilovi a místopředsedovi Jaroslavu Náhlíkovi. Ti tak měli možnost osobně poděkovat zaměstnancům za podporu, kterou nám lidé ze CGI za pět let spolupráce poskytli.

Program byl obdobně bohatý jako následná hostina v podobě švédských stolů, na výběr bylo z opravdu pestré škály aktivit. O to větší nám udělalo radost, když se do našich aktivit zapojilo okolo čtyřicítky dobrovolníků. Vydali jsme se na Vysočinu s několika vozíky a uspořádali pro zaměstnance quadriatlon sestávající z jízdy zručnosti jednotlivců, z asistenční jízdy, kdy měli soutěžící za úkol přepravit svého kolegu překážkovou dráhou v co možná nejkratším čase a z turnaje v curlingu a v bollo ballu. Samotného quadriatlonu se zúčastnily čtyři čtyřčlenné týmy, ale ještě dlouho po něm k nám docházeli zájemci o svezení se na vozíku a na handbiku. Vesměs všichni, kteří si vyzkoušeli, co život vozíčkáře obnáší, vyjadřovali obdiv před všemi, kterých se tato každodennost týká.

Jsme rádi, že jsme se zaměstnaneckého dne mohli zúčastnit, podobné akce budeme v budoucnu jistě vyhledávat. Osobní setkání s dárcem nic nenahradí.

24.05.2017 |