CGI All Staff Day 2018

Stejně jako loni, i letos jsme měli možnost podílet se na programu zaměstnaneckého dne společnosti CGI, generálního partnera Fenixe. Opět jsme se na Vysočinu vypravili s vozíky – soutěžící na nich tentokrát překonávali vzdálenosti mezi jednotlivými stanovišti v naší „Pevnosti Boyard“. Na každé zastávce podrobili testu jeden ze svých smyslů. První „hlídala“ Terka Vacová se svojí memorovací hrou. Na stole měla okolo dvaceti různých předmětů, například nůžky, malou čokoládku, špendlíky, magnetky nebo lžičky. Během minuty a půl měli soutěžící za úkol si zapamatovat, co všechno před nimi na stole leželo. Terka se pak každého z nich zeptala na deset stejných otázek typu „Co leží vedle žluté lžičky?“ a „Jaké barvy jsou nůžky?“. Nejlepší soutěžící pokračovali na další stanoviště se dvěma trestnými body. Disciplína Marti Hrnčiříkové byla takřka popelčí. Účastníci zde měli za úkol speciální pinzetou oddělit cizrnu od čočky a zrnka cizrny přemístit do druhé misky. Kupodivu nikomu nic nespadlo. Na stanovišti u Karla se tahaly hádanky. Podobně jako na plese, i zde byl k dispozici balík s motáčky, v každém schovaná jedna tajemná rýmovačka. Jako spousta dalších věcí v životě – i toto bylo o štěstí. Měli jsme v zásobě hádanky těžší i lehčí, a tak někteří stříleli odpovědi rovnou, někteří byli rádi za to, že měli odpovídat až na posledním stanovišti a získali tak ještě chvíli na přemýšlení.  Po Karlových hádankách následovalo další hádání, a sice v poznávací disciplíně Míši Vařekové – ta měla přichystaných deset známých melodií z filmů a pohádek, úkolem bylo poznat, z kterých. Stejně jako u Terky, nejlepší soutěžící poznali osm z deseti znělek. Předposledně pak u Blanky Cabalkové poznávali po čichu koření. Blanka statečně čelila silnému větru, který jí občas kalíšky s kořením převrátil. Po čichání následovala třešnička na dortu – předseda Ladislav Loebe v kostýmu Jacka Sparrowa, který zrecykloval ze svého plesového výstupu a kterým jsme nahradili Otce Fourase. Tomu měli účastníci zodpovědět hádanku, jež si nesli v hlavě již z Karlova stanoviště. S Laďovými drobnými nápovědami nakonec uhádli všichni.

Byť v kategorii prvních tří umístěných převažovaly ženy, Pevnost Boyard přece jen ovládl muž. Vladimír Bláha alias Vlad demonstroval nejenom výbornou vizuální paměť, ale i zručnost, znalost pohádek, filmů a koření a důvtip, který byl třeba k uhádnutí hádanky. Suverénně obsadil první místo a z večerního vyhlašování odešel s líbezným pamětním pohárem.

Děkujeme společnosti CGI, že jsme mohli být při tom. Užili jsme si jak vlastní program, tak doplňkové disciplíny, do nichž jsme se též mohli zapojit, večer jsme si oddychli a osobně poznali zase pár dalších zaměstnanců. Bylo to skvělé a už teď se těšíme na další rok! 🙂

25.05.2018 |