Chceš být fit? Zkus to s Fenixem!

Již od října 2017 začne naplno fungovat výživové poradenství  pro vozíčkáře s Terkou Škobránkovou, která v minulém roce absolvovala certifikovaný kurz Poradce pro výživu. Ráda by se tedy s vámi podělila o informace, které na kurzu získala a pomohla vám tak zlepšit kvalitu života prostřednictvím zdravého stravování.

Jak bude výživové poradenství probíhat?

Můžete si vybrat jak formu skupinového kurzu FIT S FENIXEM, tak individuální poradenství se zaměřením na vaše konkrétní požadavky. Anebo si zvolte kombinaci obojího! Nejprve se přihlaste na kurz, získejte základní vědomosti a poté si domluvte individuální konzultace za zvýhodněnou cenu.

Kurz FIT S FENIXEM se skládá z 5ti po sobě jdoucích setkání (vždy v úterý v podvečer). První se bude konat v úterý 17.10.2017 od 16:30 a končit bude v úterý 21.11.2017. Místo konání: zasedací místnost ParaCENTRA Fenix (1. patro).

Pokud chcete kurz navštěvovat, neváhejte a kontaktujte Terezu Škobránkovou pro registraci – místa jsou totiž omezená, maximální počet účastníků na celý jeden kurz (tj. 5 setkání po sobě jdoucích) je 12 lidí. Kurzy budou pořádány cyklicky, takže pokud vám tento termín nevyhovuje, můžete se přihlásit na další (pravděpodobně ještě jeden letos stihneme). O konání kurzu vás vždy budeme s předstihem informovat.

Individuální výživové poradenství zahrnuje vstupní pohovor se stanovením cílů, měřením tělesného složení a měřením tělesných proporcí. Na základě zjištěných informací a dosavadních stravovacích zvyklostí vám bude sestaven jídelní plán na 1 měsíc. V rámci tohoto poradenství můžete využít až 10 konzultací podle vašich individuálních potřeb a zájmu. Toto individuální výživové poradenství obvykle probíhá 2 až 3 měsíce, během této doby je online či telefonická podpora samozřejmostí. Cílem je především porozumět principům zdravého stravování, tomu, jak tělo funguje a probudit v sobě zájem o to, co jíme a proč. Výsledkem by měla být radost z dosaženého cíle, zdravé sebevědomí a motivace s touhou pokračovat i nadále v cestě zdravého životního stylu.
Pro ideální propojení teoretických a praktických znalostí doporučuji nejprve absolvovat kurz FIT S FENIXEM, kde se dozvíte základní informace a následně se domluvit na individuálním výživovém poradenství, kde se společně dostaneme více do hloubky. Obojí však lze využít i samostatně.

Více informací o naší nové službě naleznete mezi ostatními službami, konkrétně zde Výživové poradenství.

Na společné setkání se těší Tereza Škobránková.

23.09.2017 |