Čtvrtý ročník Plesu pro Fenix klepe na dveře

Ples pro Fenix 2020

Termín 4. dubna 2020 se blíží mílovými kroky a s ním i 4. ročník jedinečného Plesu pro Fenix. Vstupenky se nám podařilo téměř vyprodat v rekordním čase. V půlce února nebyl už žádný celý stůl volný. Vy, co jste si však vstupenky nestihli koupit a máte zájem se plesu zúčastnit, tak nás neváhejte kontaktovat, je dost možné, že někdo svoji účast na poslední chvíli odvolá a místa se uvolní.

A na co se můžete těšit?

Kromě jedinečné atmosféry, skvělého rautu, setkání s přáteli a trsání na parketu na vás jako každý rok čeká benefiční dražba uměleckých děl našich klientů a spřízněných duší Fenixu. Abyste si mohli dopředu vybrat, které dílo by se mělo ve vašem domově vyjímat, sledujte webové stránky Plesu a také facebook ParaCENTRA Fenix, kde postupně odhalíme nejen dražební předměty, ale také příběhy samotných umělců.

Celým plesovým večerem nás bude provázet naše osvědčená moderátorská dvojice Markéta Tichá a Ondra Urban.

Po zhlédnutí videí z předchozích ročníků Plesu, kde jste na parketu řádili opravdu jako divočáci, jsme nemohli pro letošní ročník vybrat jinou kapelu, než právě Kanci paní nadlesní.

Ritmo faktory a také každoroční tanec našeho předsedy, jako hlavní body doprovodného programu, se postarají o to, aby vaše tepová frekvence zůstala pořádně nahoře.

Tu trošku studu, který si s sebou někteří z vás na Ples přivezete, vám pomůžeme rychle odbourat při sklence vynikajícího vína od našeho úžasného partnera a vinaře se srdcem na pravém místě Jana Libosvára a jeho vína Od Hradišťa.

Formát tomboly z minulého roku a to 50:50 za 50 Kč (každý druhý lístek vyhrává, přičemž cena je 50 Kč/lístek) se nám velice osvědčil, proto u něj zůstaneme i letos. Všichni se velice snažíme, abychom pro vás připravili opět 1000 skvělých cen.

Pokračovat budeme také v našem benefičním zážitkovém kole štěstí, kde každé zatočení v ceně 500 Kč vyhrává. Odnesete si domů tedy nejen skvělý pocit, že jste ParaCENTRUM Fenix podpořili, ale také možnost získat skvělý zážitek. Partnery a sponzory Plesu na web postupně doplňujeme.

I letos pro vás, kteří přijedete na Ples sami a budete potřebovat asistenci, budeme k dispozici na telefonním čísle (+420) 733 589 567.

Tak poctivě trénujte, ať jste na parketu za hvězdy.

Budeme se na vás těšit 4. dubna 2020!

AKTUALIZACE 10. 3. 2020

Vážení přátelé, jistě vás neminuly informace spojené s koronavirem a rušením všech akcí nad 100 účastníků a to do odvolání. Jelikož jsme optimisté a věříme, že se situaci podaří zvládnout dříve, než 4. dubna, kdy se má Ples pro Fenix uskutečnit, intenzivně tedy pokračujeme ve všech přípravách. Kdyby však mělo ke zrušení Plesu pro Fenix dojít, budeme vás včas informovat. Trénujte tedy i nadále svoje taneční kreace a budeme doufat, že se již brzy společně setkáme a užijeme si ples plnými doušky a bez roušky 🙂

28.02.2020 |