dobry-den-jaky-typ-motomedu-mate-existuje-jeho-zobrazeni-a-jake-jsou-podminky-vypujcky-max-3-mesice-a-kde-vas-najdu

Poradenstvídobry-den-jaky-typ-motomedu-mate-existuje-jeho-zobrazeni-a-jake-jsou-podminky-vypujcky-max-3-mesice-a-kde-vas-najdu
Pavla Ennafaa asked 5 years ago
2 Answers
zeManek624 Staff answered 5 years ago

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz. V půjčovně máme MOTOmed typu Viva 1.
Základní výpůjční doba MOTOmedu je maximálně 3 měsíce (MOTOmed lze tedy vrátit i dříve). Datum půjčení MOTOmedu je nezbytné domluvit si alespoň 3 dny předem. Při předávání MOTOmedu by s Vámi byla podepsána Smlouva o nájmu věci movité a v hotovosti byste uhradila 1 000 Kč vratnou zálohu. Výše půjčovného je v případě MOTOmedu 15 Kč. Vrácení půjčené pomůcky je nezbytné domluvit opět s  alespoň třídenním předstihem. Při vracení MOTOmedu by Vám byla vrácena záloha (pokud nedošlo k poškození či ztrátě pomůcky) a opět v hotovosti byste uhradila celkovou výši půjčovného (15 Kč x počet dní od půjčení do vrácení včetně). V současné době je však MOTOmed nejspíše až do začátku října zapůjčený, bylo by možné si jej zarezervovat.
Případně pak máme v půjčovně nově také přístroj Active Cycle (orientační foto např. zde:https://i5.walmartimages.ca/images/Large/071/014/890598071014.jpg?odnBound=460).
Postup půjčení nebo rezervace je stejný, výše půjčovného je 10 Kč za kalendářní den.
V případě dotazů ohledně půjčení pomůcky či pro rezervaci pomůcky můžete kontaktovat kolegyni Petru Pavlíkovou (tel.: 733 589 567 nebo e-mail: pavlikova@pcfenix.cz). ParaCENTRUM Fenix najdete na adrese Netroufalky 3, Brno, nedaleko Fakultní nemocnice Brno – Bohunice.
V případě jakýchkoliv doplňujících či dalších dotazů se na mne či na kolegy můžete obrátit prostřednictvím e-mailu (vesela@pcfenix, příp. poradna@pcfenix.cz) či telefonicky (tel. č.: 739 646 396).
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Veselá, DiS.

zeManek624 Staff answered 5 years ago

Dobrý den,
 
u předchozí odpovědi mi nedopatřením vypadl odkaz na fotografii zmiňovaného MOTOmedu. Jedná se o tento typ: http://pcfenix.cz/wp-content/uploads/2017/03/DSC_0042.jpg.
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Veselá, DiS.