dotaz-na-vyhody-drzitele-prukazu-ozp

Poradenstvídotaz-na-vyhody-drzitele-prukazu-ozp
Jarka Dušková asked 2 years ago

Dobrý večer, jsem vozíčkářka , mám ZTP/P. Mám tarif HD Stříbrný s O2 TV a internet. Platila jsem 288kc, nové platím 500kc . Zrušil se sociální  příspěvek, už platí jen státní 200kc . Je to nově pro mě dost peněz. Bydlím s mamkou v městské bytě jen nájemné je jeden náš důchod.  Nemůžete mi poradit nějakou levnější službu která nabízí pevnou linku + internet ? Děkuji mockrát za Vaší odpověď. Dušková 

1 Answers
zeManek624 Staff answered 2 years ago

Dobrý den, paní Dušková,
 
děkujeme za Váš dotaz. Chápu, že zvýšení ceny je pro Vás zásahem do rozpočtu. Bohužel však není v našich možnostech poradit či doporučit nějakého operátora či poskytovatele těchto služeb – při výběru záleží na mnoha faktorech, které je zapotřebí projednat přímo s případným poskytovatelem služeb. Doporučuji Vám tedy kontaktovat firmy, které v místě Vašeho bydliště poskytují Vámi uváděné služby.
Ve svém dotazu zmiňujete, že nezanedbatelnou část rozpočtu představují náklady na nájem. V této souvislosti si dovoluji zmínit možnost požádat si na úřadu práce o příspěvek na bydlení (více informace naleznete na internetových stránkách úřadu práce: http://www.mpsv.cz/-/prispevek-na-bydleni, případně můžete oslovit kontaktní pracoviště podle místa svého bydliště či call centrum úřadu práce: http://www.uradprace.cz/kontakty-2).
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Zamazalová, DiS.
sociální pracovnice