Euroklíč

PoradenstvíEuroklíč
Eva Mattauchová asked 4 years ago

Dobrý den. Jsem onkologicka pacientka po těžké operaci střev. Bohužel trpím stálým průjmem.Byl mi doporučen euroklíč. Kde se dá zařídit v Jižních čechách?

1 Answers
zeManek624 Staff answered 4 years ago

Dobrý den, paní Mattauchová,
 
děkujeme za Váš dotaz. Euroklíč v oblasti jižních Čech si můžete vyřídit na regionální pobočce Národní rady osob se zdravotním postižením (NRZP) v Českých Budějovicích, případně na některém z pracovišť Jihočeského centra pro zdravotně postižené a seniory – tato pracoviště jsou v mnoha větších městech, jako jsou např. Prachatice, Strakonice či jiná. Kontakty na jednotlivá pracoviště včetně dalších informací (např. jaké doklady jsou potřeba) naleznete na internetových stránkách projektu Euroklíče (dostupné zde: http://www.eurokeycz.com/03_JC_LW.pdf).
 
V případě doplňujících či dalších dotazů (např. týkajících se příspěvku na péči nebo na zvláštní pomůcku apod.) se na mne můžete samozřejmě opět obrátit, a to prostřednictvím e-mailu (zamazalova@pcfenix.cz) či telefonicky (739 646 396), po předchozí domluvě je možné i osobní setkání v ParaCENTRU Fenix nebo na jiném vhodném místě v Brně.
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Zamazalová, DiS.
sociální pracovnice