Nadace

PoradenstvíNadace
Michal asked 3 years ago

Dobrý den. Mohl bych vás poprosit o seznam nadací přispívajících na koupi vozidla? Mám přiznaný III. stupeň a už i příspěvek.

1 Answers
zeManek624 Staff answered 3 years ago

Dobrý den, Michale,
 
děkujeme, že jste se na nás obrátil se svou prosbou o kontakty. Společně s důležitými informacemi souvisejícími s oslovováním nadací Vám je zašleme prostřednictvím e-mailu, kontaktujte nás tedy prosím na poradna@pcfenix.cz, případně zamazalova@pcfenix.cz.
Uvádíte, že již máte přiznaný příspěvek na nákup automobilu. Podle zákona je nezbytné tento příspěvek využít do 3 měsíců od jeho vyplacení. Pokud Vám úřad práce ještě přiznanou částku neposkytl (nezaslal na účet) a nadace oslovujete z důvodu, že potřebujete získat určitou chybějící částku, kontaktujte prosím co nejdříve pracovnici ÚP s žádostí o pozastavení výplaty příspěvku – ačkoliv se nadace snaží vyřídit žádosti co nejdříve, může celá záležitost trvat několik měsíců (v závislosti na tom, jak často se schází komise rozhodující o přiznání příspěvku). V případě, že byste úřadu práce včas nedoložil využití jím poskytnutého příspěvku, musel byste jej vrátit a později o něj žádat znovu.
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Zamazalová, DiS.
sociální pracovnice