sex-asistence-handycapovanym

Poradenstvísex-asistence-handycapovanym
Honza Raab asked 5 years ago

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li poskytujete, nebo máte kontakt na nějakou sexuální intimní asistentku, nebo coatchu ? 

2 Answers
Ladislav Loebe answered 5 years ago

Vážený pane Raabe,
naše organizace poskytuje široké spektrum služeb našim klientům, ale sexuální asistence nebo coachování mezi tyto služby nepatří. Nemáme ani kontakty na tyto speciální služby, takže ani v tomto případě Vám nemohu pomoci. Pokud Vám mohu poradit, tak zkuste internetový vyhledávač google, ten prý ví všechno.
Mgr. Ladislav Loebe  
 
 

zeManek624 Staff answered 5 years ago

Dobrý den, pane Raabe,
 
z důvodu technických problémů s programem, který zajišťuje přeposílání dotazů vložených do on-line poradny na náš pracovní e-mail, nedošlo v tomto přeposlaném e-mailu ke zobrazení názvu Vašeho dotazu, pouze jeho text. A protože se na naši poradnu obracejí i lidé bez handicapu a s dotazy naprosto mimo působení ParaCENTRA Fenix, byl tento Váš dotaz vyhodnocen jinak, než jak byl míněn. Došlo tedy k velmi nepříjemnému nedorozumění, za které se Vám velmi omlouvám.
 
Co se Vašeho dotazu týká, tak poradenství v tomto směru bohužel skutečně neposkytujeme. Můžete se ovšem zkusit obrátit na poradnu Ligy vozíčkářů (http://www.ligavozic.cz/sluzby/poradna/intimni-poradna), případně na organizaci Freya (http://www.freya.live/cs). Kontakty na pracovnice věnující se této oblasti naleznete také na stránkách Rozkoše bez rizika (viz kontakty na https://rozkosbezrizika.cz/sexualni-asistence-v-r-r/).
 
Ještě jednou se velmi omlouvám za vzniklé nedorozumění a doufám, že se na naši poradnu v případě potřeby opět obrátíte.
 
S pozdravem
 
Mgr. Zdeňka Veselá, DiS.