zeptat-se

Poradenstvízeptat-se
Petr Pergler asked 4 years ago

Dobrý  den, jsem in. důchodce  po mozk příhodě 5 let na vozíku nechodící (53), mentálně myslím vpořádku, bydlíme v samostatném domě s manželkou a dvěma dcerami 17 a 15 , domě který vlastní  rodiče manželky (42) která se semnou chce rozvést, prosím radu, když se nechci rozvést, ale i přesto by rozvod proběhl, co může semnou být, nikoho z rodiny nemám, rodiče zemřeli. Děti mě milují, to si dovolím tvrdit, ale se ženou i po mých pětiletých pokusech po citové stránce  0. mnohokrát děkuji za Vaši odpověd.   Petr Pergler

1 Answers
zeManek624 Staff answered 4 years ago

Dobrý den, pane Perglere,
 
děkujeme za Váš dotaz. Bohužel však není zcela zřejmé, s čím byste potřeboval poradit – zda se jedná o radu či pomoc týkající se bydlení či zjištění kontaktů např. na osobní asistenci, případně jinou oblast.
Prosím Vás tedy o upřesnění Vašeho dotazu. Kontaktovat mě můžete prostřednictvím e-mailu (zamazalova@pcfenix.cz) či telefonicky (739 646 396), po předchozí domluvě je možné i osobní setkání v ParaCENTRU Fenix nebo na jiném vhodném místě v Brně.
Svůj dotaz jste nám zaslal také prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zajištění přehlednosti komunikace Vám tuto odpověď zasílám pouze touto cestou. Děkuji za pochopení.
 
S přáním příjemného dne
 
Mgr. Zdeňka Zamazalová, DiS.
sociální pracovnice