Fenixácký on-line kvíz

Milí přátelé,

doba zatím nepřeje osobnímu setkávání, proto jsme se v rámci naší služby sociální rehabilitace rozhodli, že pro Vás vytvoříme on–line kvíz.

Pravidla jsou jednoduchá, moderátor/ka představí několik témat, na základě nichž bude pokládat jednotlivé otázky. Kdo bude mít nejvíce správných odpovědí, vyhrává. Nejde o soutěž jako takovou, naším záměrem je hlavně se pobavit a strávit společně příjemný čas.☺

Kdo se bude chtít aktivně zapojit, budeme jen rádi. Můžete být ovšem jen pozorovateli. Rozumíme tomu, že on-line prostředí nemusí být všem příjemné, ale má i své výhody. Pokud nebudete chtít, aby Vás ostatní účastníci viděli a slyšeli, vypnete si kameru i mikrofon. Jestliže budete mít potíže s technickou stránkou např. připojení, vypnutí kamery apod., pomůžeme vám tyto věci nastavit.

Co budete potřebovat?

  • Tužku a papír
  • Počítač s připojení k internetu

Délka kvízu?

  • 1 až 1,5 hodiny

Cena účasti na kvízu?

  • Zdarma

Jak se kvízu zúčastnit?

Zúčastnit se můžete jak v týmu (např. s rodinou), tak i sám za sebe. On-line kvíz se bude konat prostřednictvím Zoom. Odkaz na připojení bude k dispozici až v den konání kvízu. Najdete ho na Facebooku ParaCENTRA Fenix. Pokud nemáte k Facebooku přístup, nic se neděje, pošleme Vám odkaz na e-mail. Stačí, když nás kontaktujete na e-mailu: soulakova@pcfenix.cz; bartos@pcfenix.cz.

Jestliže Zoom využíváte poprvé, po kliknutí na odkaz k účasti na kvízu bude třeba Zoom nainstalovat. Zabere to jen pár minut, program Vás sám navede, případně Vám pomůžeme (po telefonu) s instalací. Doporučujeme začít se přihlašovat alespoň 10 minut před začátkem kvízu.

Připojte se k nám

https://zoom.us/j/96062582483?pwd=Q1QyWDlpU2pPcnQ1M0p1TjZ1bm9KZz09

Meeting ID: 960 6258 2483
Passcode: GRZf34

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu: soulakova@pcfenix.cz a bartos@pcfenix.cz

Případně telefonicky: 739 646 396 nebo 733 589 567.

Budeme se na Vás těšit ☺

19.02.2021 |