Fit s Fenixem

Po neobvykle tuhé zimě už pomalu, zato s otevřenou náručí, vítáme jaro. Spolu s ním je tu pro vás připraven jarní restart ve formě nové služby! Chceš být fit? Zkus to s Fenixem.

Již od dubna 2017 začne naplno fungovat výživové poradenství s Terkou Škobránkovou, která na podzim minulého roku absolvovala kurz Poradce pro výživu. Ráda by se tedy s vámi podělila o informace, které v rámci kurzu získala a pomohla vám tak zlepšit kvalitu života prostřednictvím zdravého stravování.

Jak to bude probíhat?

Pro vstupní informace o principech výživy můžete navštěvovat minikurz FIT S FENIXEM, který je naplánován na 5 po sobě jdoucích setkání (vždy v úterý v podvečer). Jeho první část se bude konat v úterý 4. 4. 2017 od 17:00. Pokud vás zajímá již tato akce, neváhejte kvůli registraci kontaktovat Terezu Škobránkovou – kapacita je omezená, maximální počet účastníků na celý jeden kurz (tj. 5 setkání po sobě jdoucích) je 10 lidí. V případě velkého zájmu lze kurzy pořádat opakovaně v průběhu roku.

Další nabídka se týká individuálního výživového poradenství s tvorbou jídelníčku na 1 měsíc, kterému předchází vstupní konzultace a měření složení těla. Toto poradenství s jedním klientem obvykle trvá 2 měsíce. Průběžně probíhají potřebné konzultace podle potřeb klienta a také podle jeho zájmu o tuto problematiku. Cílem je porozumět principům zdravého stravování a probudit v sobě zájem o to, co jíme a proč.

Pro ideální propojení teoretických a praktických znalostí doporučuji nejprve absolvovat minikurz FIT S FENIXEM, kde se dozvíte základní informace a následně se domluvit na individuálním výživovém poradenství, díky kterému se společně dostaneme více do hloubky.

Cena minikurzu FIT S FENIXEM je 500 Kč. Cena individuálního výživového poradenství činí 3 000 Kč. Pro absolventy kurzu bude následné individuální poradenství za 2 500 Kč. Pro absolventy kurzu a zároveň držitele průkazů TP, ZTP, ZTP/P bude platit zvýhodněná cena 2 000 Kč.

V případě dotazů či zájmu o tuto novou službu (kurz či individuální poradenství) neváhejte kontaktovat Mgr. Terezu Škobránkovou a to buď osobně, telefonicky 739 646 394 nebo e-mailem: skobrankova@pcfenix.cz.

Na společné setkání se těší Tereza Škobránková.

01.03.2017 |