Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

IUSTORIA: Právní záležitosti nemusejí být součástí překážkové dráhy života

ak iustoria fa2601dc
Publikováno:
24. 10. 2023
fenix czechmade banner b3bea5bb

Jsme advokátní kancelář IUSTORIA. Zakládáme si na následujících pěti principech. Záleží nám na dobré informovanosti našich klientů – o průběhu věci vždy včas a pravidelně informujeme. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy – zakládáme si na vzájemné důvěře a striktně dodržujeme mlčenlivost. Pracujeme precizně – nespokojíme se jen tak s něčím, chceme si být jistí, že naše služby jsou opravdu kvalitní. Klademe důraz na prevenci – neradi vidíme, když klienti vynakládají nemalé částky na hašení problémů, kterým se dalo předejít. Vůči klientům jsme transparentní – říkáme věci na rovinu a upozorňujeme na veškerá rizika.

Jsme přátelé, kolegové a obchodní partneři. Historie našeho týmu, který se skládá z Jana Vytřísala, Gabriela Kožíka a Michaely Vytřísalové, sahá do roku 2017. Tehdy Honza ještě jako praktikant nastoupil do jedné advokátní kanceláře v Brně. Jeho novým a služebně starším kolegou v místnosti byl Gabo, který se Honzy hned ujal. Rychle zjistili, že si rozumí nejen pracovně, ale i v osobní rovině a stali se z nich přátelé. Poté běžel čas, oba vystřídali různá angažmá, Honzovi však vrtalo hlavou, jakou cestou se ubírat dál a jestli věci neuchopit do vlastních rukou. Byla to Míša, která tuhle malou myšlenku rozdmýchala a pomalu si začali uvědomovat, že jednou založí vlastní advokátní kancelář. Honza je vizionář a obchodník, Míša je kreativec, a proto věděli, že potřebují do týmu ještě třetího člena, který bude pracovním motorem. A tím byl právě Gabo. Honza, Míša a Gabo si proto plácli u piva a začali myšlenku společné advokátní kanceláře rozvíjet a pracovat na tom, aby tady pro Vás IUSTORIA jednou mohla být.

Honza má v kanceláři na starosti obchodní vedení a odpovídá za strategii vedení klientských sporů. Gabo představuje neúnavně bušící srdce kanceláře a odpovídá za risk management. Míša je pravou rukou při vyhledávání obsáhlých informací a tvorbě právních podání.

Možnost poskytovat ParaCENTRUM Fenix pro bono právní služby pomáhá naší kanceláří dosahovat vyšších cílů. V životě nejde jen o výdělky. Jsme nesmírně rádi, že můžeme přidat ruku k dílu tam, kde to má opravdu smysl. Lidé s poškozením míchy, kterým osud znemožnil pohyb bez vozíku, mnohdy i v dnešní době čelí překážkám při vyřizování věcí s úřady. A s úřady se neradi vypořádávají i ti z nás, k nimž byl osud přívětivější. Snažíme se pomáhat Fenixu a jeho klientům a věříme, že byť je pro ně někdy život jako překážková dráha, právní záležitosti nemusí být její součástí.