Kurz Znalost paragrafů s podtextem

Ráda bych Vás pozvala na kurz Znalost paragrafů s podtextem – Zvyšte svou šanci na vhodné a kvalifikované zaměstnání. Název kurzu zní možná trošku nudně, ale nenechte se zmást. Nebudeme se zabývat jen suchou a nezáživnou „právničinou“. Na kurzu se dozvíte spoustu užitečných informací o řeči práva v zaměstnávání zdravotně postižených. Seznámím Vás s tím, jak to vlastně je s prací při pobírání invalidního důchodu. Jaký úvazek nejlépe zvolit a podle čeho poznáte nabídku práce vhodnou zrovna pro Vás. Ukážu Vám, že invalidní důchod není překážkou k práci, ale naopak při troše znalosti práva dokážete skvěle namotivovat potencionálního šéfa, aby zaměstnal právě Vás. A také mnoho dalších užitečných informací.

Kdy a kde

A kdy, že se tento bezplatný kurz bude konat? 28. 3. 2019 od 15 do 17 hodin v prostorách ParaCENTRA Fenix na adrese Netroufalky 3 v Brně. V případě zájmu o tento kurz si prosím rezervujte své místo nejlépe e-mailem: boumova@pcfenix.cz případně telefonicky na čísle: +420 739 646 396.

Budu se těšit na Vaši účast

Adéla Boumová
poradce pro návrat na pracovní trh


Pokud Vás článek zaujal, potřebovali byste bližší informace, nebo sami máte obdobný problém, můžete se kdykoliv obrátit na naši bezplatnou online poradnu, kde Vám naši pracovníci rádi poskytnou potřebné informace.

30.01.2019 |