Mikuláš na Fenixu

Milý Feničane,

čti, jen čti! Už nemusíš přemýšlet, co dělat večer 5. 12. 2017! I letos se totiž Fenix postaral o to, aby se jeho příznivci mohli sejít pohromadě s tak trochu jiným Mikulášem.

Po celou dobu budou Fenixem vonět ty nejlepší perníčky z Cukrárny a perníkářství Pusinka, které si můžeš pod dohledem perníkové guru paní Jarmily Křížové i nazdobit! Pokud nevíš, čím obdarovat blízké na Ježíška, z Fenixu si můžeš rovnou odnést i vánoční dáreček – tvořit se budou originální svíčky z včelího vosku! Děti si zase můžou nechat namalovat masku na obličej! Podvečerní náladičku rozproudí výtečná cimbálová muzika Kalečník z Rousínova!

Prostě vskutku nadupaný program na Tebe čeká 5. 12. 2017 ve Fenixu! Posbírej rodinu, zabal dobrou náladu, možná i nějakou dobrotu, abys mohl dát ochutnat ostatním. Celý Fenix se na Tebe moc těší!

A pozor, možná přijde i kouzelník!

Časový harmonogram akce:

16:00 – zahájení akce, zdobení perníčků pod dohledem majitelky vyhlášené cukrárny a perníkářství Pusinka paní Jarmily Křížové, tvoření vánočních dárečků (svíčky z včelího vosku), malování po dětských obličejících

17:00 – mikulášská nadílka

18:00 – 21:00 – cimbálovka Kalečník

23:00 – úplný konec všeho

15.11.2017 |