Nabídka práce – pracovník v sociálních službách

Rádi pomáháte a komunikujete s lidmi? Chcete smysluplnou a pestrou práci ve výjimečném týmu? Chcete se dále vzdělávat a mít možnost specializace i kariérního rozvoje? Jste ochotni přinášet vlastní nápady a vzít za práci?

Připojte se k nám!

Co u nás budete dělat

Věnovat se klientům po poškození míchy, pozitivně je motivovat a podporovat při návratu do aktivního života. Sestavovat s nimi individuální plány v rámci služby Sociální rehabilitace. Pomáhat těmto klientům při přesunech z automobilu na vozík a na speciální přístroje (Motomed, vertikalizační přístroje atd). Spolupracovat s ergoterapeuty při přesunech a manipulaci s klientem v rámci rehabilitace. Spolupracovat v rámci multidisciplinárního týmu (sociální pracovník, ergoterapeut, instruktor soběstačnosti, psycholog a další).

Jaký by měl být náš nový kolega

Ochotný, pozitivně naladěný, komunikativní, empatický, trpělivý, zodpovědný, flexibilní. Fyzicky zdatný (nedílnou součástí Vaší práce bude manipulace a přesuny osob na vozíku). Iniciativní, samostatný, ale i týmový hráč. Kvalifikace pracovníka v sociálních službách a řidičský průkaz skupiny B výhodou. Trestní bezúhonnost podmínkou.
Proč u nás budete rádi pracovat

Možnost práce na zkrácený úvazek (časem možnost plného úvazku). Individuální přístup k zaměstnancům se specifickými potřebami (OZP, rodičovská dovolená apod.). 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba. Příspěvek na vzdělání. Profesní rozvoj v rámci pracovní doby. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Ozvěte se

Ing. Blanka Cabalková
cabalkova@pcfenix.cz

01.11.2021 |