Nakupovat a mimoděk podporovat Fenix? Jde to!

Milí Feničané,
od května jsme zaregistrovaní na dárcovském portálu Givenio. Ten umožňuje podporovat neziskové organizace prostřednictvím nákupu na spřátelených e-shopech. Postup je více než jednoduchý. Kdykoliv chcete nakupovat přes internet, vstoupíte na e-shop přes Givenio. Nákup probíhá jako obvykle. Je zde jen o krok navíc – moment, kdy vyberete organizaci, kterou chcete nákupem podpořit. Důležité je, že cena výrobku je pořád stejná. Nenavyšuje se. Avšak díky tomu, že nakupujete přes Givenio, putují procenta z nákupu na účet organizace, jíž jste si vybrali.

Pro zapomnětlivce: velkou výhodou je, že si do svého prohlížeče můžete instalovat plugin – darovací tlačítko, který Vám připomene pokaždé, když spřátelený e-shop navštívíte, že můžete darovat % z nákupu. Nebude se Vám tak stávat, že si dvě tři minuty po nákupu vzpomenete, že jste nás mohli podpořit – ale zapomněli jste na to. Portál má skvěle zpracované nejčastější otázky a odpovědi. Pokud Vám není z našeho popisku cokoliv jasné, mrkněte na stránky, všechno se dočtete.

Za všechny Vaše nákupy, které podpoří naši organizaci, Vám předem děkujeme. A kdybyste o tomto skvělém nástroji mohli ztratit slovo u Vašich kamarádů, též se nebudeme zlobit. 🙂

03.07.2018 |