Nové termíny na měření tělesného složení

Využijte nové služby „Výživové poradenství„. Od listopadu 2017 si u nás můžete nechat změřit vaše tělesné složení.

Pokud chcete využít této možnosti a na základě zjištěných dat využít individuálního výživového poradenství, neváhejte a kontaktujte:

Mgr. Terezu Škobránkovou
T: +420 739 646 394
E: skobrankova@pcfenix.cz

Jedno měření v rámci individuálního poradenství máte zdarma!

Účast na měření je nutno předem nahlásit a rezervovat si tak své místo!

 

Podrobný rozpis měření tělesného složení:

Měření tělesného složení přístrojem Jawon

(určeno pro chodící klienty)

Kde: ParaCENTRUM Fenix

Termíny: středa 14.02.2018 (konkrétní čas dle domluvy)

Cena: 200 kč

Lidské tělo se skládá z vody, proteinů, tuku, minerálů a dalších důležitých látek. Tyto složky jsou zastoupeny v určitém poměru. Zdraví lidé mají tento poměr vyvážený. Jestliže provedeme analýzu složení těla, můžeme zjisit, zdali je složení těla vyvážené či nikoliv. Bioimpedanční analýza může sloužit i k určení stavu obezity, otoků, nedostatku proteinů, odhadnout a zhodnotit stav metabolismu apod. Díky výsledkům, získaných měřením tělesného složení, můžeme nalézt cestu, jak uvést tělo zpět do rovnováhy. Analyzátor složení těla tak slouží jako základní nástroj pro testování zdraví organismu, k prevenci a sledování průběhu nemocí.

 

Měření tělesného složení přístrojem InBody S10

(určeno pro klienty na vozíku)

Kde: ParaCENTRUM Fenix

Termíny: úterý 31.01.2018 8:00 – 11:00

čtvrtek 08.02.2018 13:00 – 16:00

Cena: 500 kč

Lidské tělo se skládá z vody, proteinů, tuku, minerálů a dalších důležitých látek. Tyto složky jsou zastoupeny v určitém poměru. Zdraví lidé mají tento poměr vyvážený. Jestliže provedeme analýzu složení těla, můžeme zjisit, zdali je složení těla vyvážené či nikoliv. Bioimpedanční analýza může sloužit i k určení stavu obezity, otoků, nedostatku proteinů, odhadnout a zhodnotit stav metabolismu apod. Přístroj InBody S10 poskytuje jako jediný svého druhu přesný výsledek hladiny vody v těle. Díky výsledkům, získaných měřením tělesného složení, můžeme nalézt cestu, jak uvést tělo zpět do rovnováhy. Analyzátor složení těla tak slouží jako základní nástroj pro testování zdraví organismu, k prevenci a sledování průběhu nemocí.

05.01.2018 |