Novinky v Sociální rehabilitaci

Milí přátelé,

ráda bych se s vámi podělila o novinky týkající se služeb Sociální rehabilitace. Od 1. 8. 2019 budu vaší koordinátorkou harmonogramu cvičení a zároveň vedoucí sociální rehabilitace já, Kristýna Náhlíková. Přebírám to po Jarkovi. Ale nesmutněte, že byste se s Jarkem Náhlíkem neviděli tak, jak jste byli zvyklí, ba naopak. Nyní tu pro vás bude na Fenixu k dispozici v naší bezbariérové posilovně každé pondělí, úterý a čtvrtek (případně dle domluvy). Nadále bude koordinovat naši bezbariérovou přepravu a nově vést Fakultativní služby. Kontaktovat ho můžete buď telefonicky na čísle 774 240 252 nebo emailem: nahlik@pcfenix.cz.

Jak většina z vás ví, jsem aktuálně na rodičovské dovolené, ale v prostorách ParaCENTRA Fenix mě najdete téměř každé pondělí od 9 do 15 hodin a dále mě můžete kontaktovat telefonicky na čísle 739 646 395 nebo emailem: nahlikova@pcfenix.cz a to každý pracovní den od 9 do 17 hodin. Pokud budete potřebovat vyřešit něco akutně, například, že ráno nedorazíte na cvičení, nechte mi prosím SMS. Jinak se Vám ozvu zpět další pracovní den od 9 hodin. 

Poslední dobou se množí pozdě hlášené absence, proto vás prosím, omlouvejte se dostatečně dopředu. Každou absenci, kterou nenahlásíte den před cvičením a to do 9 hodiny ranní Vám napočítáme, ať už se jedná o jakýkoliv důvod. 

Pokud budete mít jakýkoliv problém, připomínku či nápady, jak služby Sociální rehabilitace či Zdravotní služby obohatit, neostýchejte se mě kontaktovat. 

Věřím, že se nám bude společně spolupracovat alespoň tak dobře, jak to bylo s Jarkem Náhlíkem. 

Tímto bych také ráda poděkovala Jarkovi za 7 let aktivní každodenní činnosti při tvorbě harmonogramu a vedení služeb Sociální rehabilitace.

Mgr. Kristýna Náhlíková

01.08.2019 |