Poradna v novém

Vážené klientky, vážení klienti,

možná jste si již někteří všimli, že v rámci týmu poradny došlo k menšímu přeskupení, a to včetně jeho vedení, kde nyní působím já.

Někteří jste si možná dané změny všimli již na nástěnce u vchodu do ParaCENTRA či přímo v kanceláři poradny, kde jste pár týdnů zpátky začali vídat novou tvář. Tedy spíše staronovou, protože se ve Fenixu pohybuji na jiných pozicích již několik let a nyní jsem se zabydlela právě dole tak, abych byla klientům blíž. Před pár týdny jsme se totiž rozhodli, že upravíme role v týmu. A já jsem v rámci těchto změn převzala právě vedení poradny. Co to znamená pro Vás? Vlastně jen to, že se tým rozrostl o dalšího člena, na kterého se můžete obracet, kdybyste potřebovali něco probrat, zkonzultovat či si jen tak obyčejně popovídat 🙂

Naším cílem je, aby každý poradce měl svou oblast, ve které je opravdovým odborníkem. Zdeňka Veselá tedy v maximální možné míře přebírá poradenství ohledně dávek, příspěvků a podobných věcí v sociální problematice. Eva Vostálová se bude soustředit na rozjíždějící se pracovní poradenství. Jinak vše zůstává při starém – na Justinu Hanákovou se můžete obracet s čímkoli z psychologické oblasti, na Ladislava Loebeho s právními obtížemi a Blanka Cabalková Vám ráda poradí s bezbariérovými úpravami bytu. 

Pevně věřím, že změny, pro které jsme se rozhodli, nám umožní poskytovat naše poradenství opravdu kvalitně. A doufám také v to, že i když situace, se kterou budete potřebovat pomoct, nebude zrovna nejrůžovější, budeme se Vám vždy snažit pomoci tak, abyste ze setkání s námi odcházeli s příjemným pocitem.

Za poradenský tým

Tereza Vacová (ta úplně vpravo 😉 )

Odborné sociální poradenství

31.05.2018 |