Rozlučka se starým Fenixem a omezení provozu

Milí Feničané,

s příchodem měsíce června a doufejme, že konečně také se slunečným počasím, nám začíná období velkého balení a stěhování. Do pátku 11. června nás budete moci navštěvovat ještě na ,,starém,, Fenixu a věříme, že vše půjde hladce jako po másle a od pondělí 28. 6. za námi budete jezdit již na Kociánku. Od 14. do 24. 6. pro vás bude tedy ParaCENTRUM Fenix na Netroufalkách uzavřeno. Nebojte se, že byste přišli o všechny aktivity a činnosti. Pracovníci sociální rehabilitace pro vás chystají zajímavý program v terénu, na poradnu se můžete telefonicky či emailem obracet bez omezení a osobní asistence bude fungovat tak, jak jste zvyklí.

V průběhu června všichni obdržíte emailem informace o tom, kde přesně se na Kociánce jaká část našich služeb bude nacházet, co musíte splnit, abyste mohli vjet přímo do areálu, kde zaparkovat a mnoho dalšího, takže se nemusíte první návštěvy vůbec obávat.

Jelikož jsme na Netroufalkách působili pěknou řádku let, bylo by záhodno se s tímto objektem řádně rozloučit a KONEČNĚ se všichni společně setkat. Brány „starého“ Fenixu se pro vás tedy otevřou ještě jednou a to v pátek 25. 6. 2021 odpoledne. Napište si tedy toto datum do svých diářů a přijeďte za námi. Postupně vám odkryjeme, na co všechno se v rámci této rozlučkové akce můžete těšit. Ale už nyní vám můžeme prozradit, zařiďte si odvoz zpět. Náš věrný podporovatel a přítel Fenixácké rodiny, Jan Libosvár, bude mít pro vás připravenou degustaci výborných vín Od Hradišťa, dozvíte se něco málo z historie Fenixu, proběhne soutěž o nejlepšího střelce ze vzduchové pistole pomocí laserového trenažeru, budete si moci na památku něco pěkného vyrobit a také oprášíme svoje taneční kreace, protože místa v téměř prázdné budově bude dost. Takže vezměte svoji rodinku a nezapomeňte si promazat vozíky, protože kdo maže, ten jede.

01.06.2021 |