On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web PCF, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

 

Filtr:VšechnyNeodpovězeno
Oliver dotaz před 8 hodinami
8 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Miroslav dotaz před 1 dnem
12 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Polcar Miloslav dotaz před 5 dny
29 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jaroslav dotaz před 1 týdnem
31 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Petr dotaz před 1 týdnem
54 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Markéta dotaz před 1 týdnem
27 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Anna dotaz před 2 týdny
33 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jana Nová dotaz před 2 týdny
59 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Eva dotaz před 2 týdny
41 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování