On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web PCF, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

 

Filtr:VšechnyNeodpovězeno
Denisa dotaz před 4 dny
31 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Irena Šlahařová dotaz před 5 dny
19 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jaroslav M. dotaz před 5 dny
27 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Dominic Chmelik dotaz před 1 týdnem
61 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
SILVIE dotaz před 7 dny
35 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jitka dotaz před 1 týdnem
48 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Iveta Blahova dotaz před 2 týdny
60 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Martina dotaz před 2 týdny
65 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jakaterina dotaz před 2 týdny
60 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Andrea Ulbrichtová dotaz před 2 týdny
52 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování