On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web ParaCENTRA Fenix, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování Sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

Filtr:VšechnyNeodpovězeno
Veronika dotaz před 7 dny
30 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Darča dotaz před 7 dny
33 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Marie dotaz před 4 dny
20 shlédnutí0 odpovědí0 hlasování
Petr dotaz před 1 týdnem
48 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Lenka Adam dotaz před 2 týdny
57 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Miroslava Kadlecová dotaz před 2 týdny
55 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Aneta dotaz před 3 týdny
92 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
monika uherkova dotaz před 3 týdny
52 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Simona Kolaříková dotaz před 3 týdny
62 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Miroslav Vylášek dotaz před 4 týdny
73 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování