On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web ParaCENTRA Fenix, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování Sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

Filtr:VšechnyNeodpovězeno
Marika dotaz před 4 dny
20 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Klára Neštráková dotaz před 1 týdnem
42 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jaroslav Havel dotaz před 1 týdnem
30 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Pavel Dzurik dotaz před 2 týdny
36 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jana Benešová dotaz před 2 týdny
49 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Iveta Soustružníková dotaz před 2 týdny
83 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Aneta dotaz před 2 týdny
32 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Aneta Šinoglová dotaz před 2 týdny
41 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Petra dotaz před 3 týdny
43 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Miroslav dotaz před 3 týdny
72 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování