On-line poradna

Vítejte v on-line poradně ParaCENTRA Fenix.

Dokážeme vám poradit v oblastech týkajících se invalidních důchodů, příspěvků pro OZP, bezbariérových úprav vašeho bydlení či možností financování kompenzačních pomůcek. Rádi pomůžeme při sepsání žádosti nebo odvolání, zprostředkujeme kontakty na bezbariérové ordinace lékařů a služby následné péče. Základní sociální poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. dávky státní sociální podpory, sociální pojištění apod.). Poskytujeme také psychologické poradenství.

Ve svých dotazech, prosíme, uvádějte všechny relevantní informace – jen tak vám budeme schopni poskytnout směrodatnou odpověď.

Vaše dotazy jsou vkládány přímo na web ParaCENTRA Fenix, neuvádějte v nich tedy osobní nebo citlivé údaje, u nichž nechcete, aby byly veřejně přístupné. Pokud je uvedení takového údaje nezbytné, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

Odpověď na svůj dotaz obdržíte v nejbližším možném termínu, zpravidla do 5 pracovních dnů. V naléhavých případech nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu poradna@pcfenix.cz.

On-line poradna se řídí Pravidly poskytování Sociálního poradenství. V případě nespokojenosti s kvalitou služby nebo jejím průběhem si můžete stěžovat. Pravidla podání stížností naleznete zde.

Položit dotaz

On-line poradnaAutor "tvacova"
Filtr:DotazOdběry
Anna Nová dotaz před 1 týdnem
36 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Zbyněk Dokoupil dotaz před 1 týdnem
22 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Markéta dotaz před 1 týdnem
25 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Jana Šudakova dotaz před 1 týdnem
22 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Světlana dotaz před 2 týdny
37 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Ivana Zbožínková dotaz před 2 týdny
26 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Gabriela dotaz před 2 týdny
31 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Zehnter dotaz před 2 týdny
24 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
David Tomko dotaz před 3 týdny
42 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování
Zbyněk Dokoupil dotaz před 2 týdny
35 shlédnutí1 odpovědí0 hlasování