Panelová diskuse Etiketa & hendikep

Umíme se zeptat správně? Víme, jak se chovat při setkání s hendikepovaným? Je situace horší nebo se postoj lidí i společnosti zlepšuje?

Naše klientka Michaela Janků, odborník na etiketu Daniel Šmíd, teolog a lékař Marek Orko Vácha. Tři účastníci naší panelové diskuse Etiketa a hendikep, kterou jsme pořádali 28. dubna v Dietrichsteinském paláci v Brně. Každý účastník vnesl do zadaného tématu to své. Marek Vácha širší pohled z hlediska etiky, Daniel Šmíd už jasná doporučení ke konkrétním situacím z pohledu etikety a Míša Janků své osobní zážitky. Čekali jsme, jak se tyto jednotlivé pohledy protnou a výsledkem byl úžasný večer. Naši diskutující se navzájem doplňovali, navazovali na svá témata, drželi nás v napětí a mnoho podnětů z diskuse jsme si každý odnesl domů k vlastnímu zamyšlení. Takto krásný večer jsme si mohli zažít i díky vynikající Soně Baranové, která večer velice citlivě a empaticky moderovala.

Děkujeme i našim sponzorům. Díky finanční podpoře společnosti GHV Trading jsme mohli akci zrealizovat, díky velkorysosti společnosti justWINE a Báječný catering jsme měli za naší událostí sladkou tečku.

Pokud vám naše debata unikla, tak nezoufejte. Celý záznam naleznete na našem YouTube kanálu.

02.05.2022 |