Podpořte nás pohybem s mobilní aplikací EPP od Nadace ČEZ!

Podpořte nás pohybem, který Vás baví – běh, jízda na kole nebo třeba jízdou na vozíku. Stačí když si mobilní aplikaci EPP od Nadace ČEZ stáhnete a spustíte při činnosti, kterou máte rádi a získané body pak věnujte ParaCENTRU Fenix.

Cílem projektu je získat finanční prostředky na notebooky pro naše fyzioterapeuty. Notebooky budou sloužit jako prostředek pro zajišťování nezbytné administrativy, záznamů z rehabilitačních cvičení a k zefektivnění komunikace s klienty. Zefektivněním kancelářské části svojí práce ušetří fyzioterapeuti čas, který budou moci věnovat péči o klienty. Notebooky umožní fyzioterapeutům po cvičení zajistit nezbytnou administrativu, zaznamenat údaje ze cvičení klientů a sledovat tak jejich pokrok v průběhu krátkodobé i dlouhodobé rehabilitace. Budou moci zpracovávat kineziologické rozbory, díky čemuž získají detailní informace také o fyzickém stavu. Kvalitní záznamy od fyzioterapeutů umožní klientům získat podrobné informace o vlastním zdravotním stavu.

Aplikace pro OS Android ke stažení zde, pro iOS zde a pro Windows zde.

Více informací jak aplikaci používat najdete na webu www.pomahejpohybem.cz.

 

Aktualizace 1.6.2017:

Ani ne po třiceti hodinách po zveřejnění projektu byl cíl splněn. Všem, kteří náš projekt podpořili, děkujeme a moc si vážíme vaší podpory. Zároveň vás však chceme poprosit – aplikaci neodstraňujte a sportujte dál. Na webových stránkách EPP – Pomáhej Pohybem si určitě vyberte projekt, který stojí za to podpořit.

31.05.2017 |