Pozor, pozor ples!

Ples pro Fenix 2019

Nejdůležitější společenská událost roku 2019 se blíží! Již tuto sobotu se na Vás od 19:00 těšíme stejně jako předchozí roky v Hotelu Voroněž. 

Vás, pro které účast na plese nebude premiérová, nepřekvapíme ani zábavným a skvěle promyšleným programem, ani lahodným rautem. Překvapí Vás však jedinečná umělecká díla v benefiční dražbě – tentokrát pochází výhradně z dílen klientů, zaměstnanců a podporovatelů Fenixu. 

Oproti loňsku jsme změnili „vizáž“ tomboly. Čeká na Vás rovnou 1000 atraktivních cen. Lístky budou k mání za 50Kč/kus, výherní je každý druhý. Šance odnést si krásnou odměnu za podpoření Fenixu je tedy opravdu vysoká… 🙂 

Novinkou je také „kolo štěstí“. Příležitost soutěžit o unikátní zážitky a hodnotné ceny bude mít každý, kdo předem složí pět set. Nekruťte hlavou, není to moc. Hodnota všech obsažených cen je mnohem vyšší 🙂 

Mimochodem, vyplatí se vydržet do půlnoci – tehdy proběhne slosování o největší novinku letošního plesu. Co to bude? Nechte se překvapit. A ve zbytku týdne laďte otočky, ať můžeme roztáčet všichni společně.

www.plesprofenix.cz

30.03.2019 |