Pozvánka O pohár primátora města brna

Vážené dámy a pánové, milí sportovci,

dovolte, abych Vás po roce přivítal opět u nás v Brně, které je dějištěm šestnáctého ročníku turnaje Českého poháru ve stolním tenisu vozíčkářů „O pohár primátora statutárního města Brna“, který uzavírá letošní sezonu. Sám jako sportovec oceňuji výkony ve všech sportovních odvětvích, která obohacují život každého z nás. Můj zvláštní obdiv a uznání patří těm, kteří sportují s hendikepem, ať už amatérsky, nebo profesionálně. Patříte mezi ně také vy, stolní tenisté.

A také letos děláte radost svým příznivcům, když dosahujete vynikajících výsledků na domácím i mezinárodním poli. Příkladem toho je březnový turnaj v italském Lignanu, na kterém bronzový paralympijský medailista Jiří Suchánek prohrál jediný zápas až ve finále a v družstvech naši stolní tenisté vybojovali bronzové medaile.

Budeme zajisté svědky tvrdých a vzrušujících utkání, jak je vídáme v profesionálním tenisu. Na své si přijdou určitě i fanoušci, kteří své favority poženou za vítězstvím, a vytvoří na turnaji tu pravou sportovní atmosféru. Letošní vítěz nezíská pohár rozhodně zadarmo, i když ve vašem případě platí dvojnásob – není vítěze, není poražených.

Pobytu u nás jistě také využijete k tomu, abyste si volné chvíle zpestřili prohlídkou některé z brněnských pamětihodností nebo kulturních institucí.

Stojí za to seznámit se i s vyhlášenou brněnskou gastronomií a navštívit některé z bezpočtu útulných barů, vináren a kaváren.

Věřím, že si pobyt v našem městě užijete nejen po sportovní stránce a že se k nám budete rádi vracet.

Ing. Petr Vokřál
Primátor statutárního města Brna

Více informací o akci vč. on-line přihlášky naleznete na webu SK Moravia Brno.

10.10.2017 |