Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Připijte na brněnských adventních trzích na zdraví ParaCENTRA Fenix

daruj kelimek 2024 4c1a3258
Publikováno:
29. 11. 2023

Nedávno jste nám prostřednictvím hlasování na Facebooku pomohli dostat Fenix do výběru osmnácti neziskových organizací, na které se díky projektu Daruj kelímek může právě teď přispět darováním zálohy z horkého nápoje na adventních trzích.

Děkujeme všem, kteří nás na cestě na brněnská náměstí podpořili svým lajkem. Jak už to tak ale bývá, práce nikdy nekončí. Nyní je důležité vychutnat si plody úspěchu doslova až do dna a darováním zálohy z nápoje v hodnotě 50 Kč potvrdit, že Fenix nepostoupil náhodou a o pomoc veřejnosti stojí a zaslouží si ji. Připijme proto na vánočních trzích na zdraví naší organizace a všem Feničanům od klientů, přes zaměstnance až po partnery a přátele! ParaCENTRUM Fenix má ve stáncích, kde je možné zálohu z nápoje darovat, číslo 8.

Jak darovat kelímek na trzích?

Stánky, kde můžete zálohovaný kelímek vrátit, jsou po jednom na každém z náměstí: na náměstí Svobody, na Zelném trhu a na Moravském náměstí. Darování platí jen u zlatozelených stánků Daruj kelímek. Pomoci lidem po poškození míchy můžete touto cestou až do 23. prosince.

Aby toho nebylo málo, ParaCENTRUM Fenix bude mít svůj vlastní prodejní stánek na náměstí Svobody od 10. do 16. prosince. Doporučujeme se proto stavit i za námi a spojit tyto aktivity. Třeba si společně připijeme na zdraví Fenixu.

Těšíme se na Vás!

Foto: Štěpán Plucar, NOX media