Připoj se a zakvízuj si s námi

velikonoční kvíz

Bohužel se v dnešní době není možné účastnit společenských aktivit. Na základě toho jsme se v rámci naší služby sociální rehabilitace rozhodli, že Vám přeneseme přes Váš počítač obdobu hospodského/chytrého kvízu k Vám domů. Původně jsme měli plán, že jakmile to situace dovolí, uspořádáme soutěž přímo na Fenixu. Ovšem situace tomu stále nakloněna není, proto jsme se naučili pracovat s technikou přenosu obrazu a zvuku v digitálním světě (přes Zoom) a uspořádali pro Vás on-line kvíz. Někteří z nás (pozn. třeba já) s technickou stránkou stále bojujeme. První on-line kvíz proběhl 4. března. Všem zúčastněným patří můj obdiv, jak jste se dokázali poprat s on-line prostředím i se záludnými otázkami. Vzhledem k pozitivním ohlasům jsme se pro Vás rozhodli přichystat další on-line (povelikonoční) kvíz s novou náloží otázek na různá témata.

Své mozkové buňky si s námi můžete procvičit 8. dubna opět v 18 hod.

Kdy a kde?

8. dubna 2012 v 18 hod.
On-line prostřednictvím ZOOM

Co budete potřebovat?

Tužku a papír
Počítač s připojení k internetu

Délka kvízu?

1 až 1,5 hodiny

Cena účasti na kvízu?

Zdarma

Jak se kvízu zúčastnit?

Zúčastnit se můžete jak v týmu (např. s rodinou), tak i sám za sebe. On-line kvíz se bude konat prostřednictvím Zoom. Odkaz na připojení bude k dispozici až v den konání kvízu. Najdete ho na Facebooku ParaCENTRA Fenix. Pokud nemáte k Facebooku přístup, nic se neděje, pošleme Vám odkaz na e-mail. Stačí, když nás kontaktujete na e-mailu: soulakova@pcfenix.cz; bartos@pcfenix.cz.

Jestliže Zoom využíváte poprvé, po kliknutí na odkaz k účasti na kvízu bude třeba Zoom nainstalovat. Zabere to jen pár minut, program Vás sám navede, případně Vám pomůžeme (po telefonu) s instalací. Doporučujeme začít se přihlašovat alespoň 10 minut před začátkem kvízu.

Připojte se k nám

https://zoom.us/j/97529107864?pwd=c2VlQWw2YmJQa2lQdWY0UnF2MHlzUT09

Meeting ID: 975 2910 7864
Passcode: WM91S5

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu: soulakova@pcfenix.cz a bartos@pcfenix.cz.

Případně telefonicky: 739 646 396 nebo 733 589 567.

Budeme se na vás těšit.

28.03.2021 |