Podpořte nás v projektu EPP – přístroje na tlakové mapování Comformat

S velkou radostí oznamujeme, že náš projekt na zakoupení přístroje Conformat byl vybrán a zařazen mezi projekty, které můžete podpořit prostřednictvím mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ.
Využijte tak poslední dny prázdnin a pořádně to roztočte – Vaše vynaložená energie bude přepočítána na peníze, které nám Nadace ČEZ věnuje na pořízení přístroje. Stačí když si mobilní aplikaci EPP stáhnete a spustíte při Vaší oblíbené sportovní aktivitě. Získané body pak věnujete projektu ParaCENTRA Fenix.

O přístroji Conformat

Prostřednictvím přístroje Conformat získá naše ergoterapeutka přesné a spolehlivé údaje o nejvíce zatěžovaných partiích a bude schopna vybrat každému jednotlivému klientovi co nejvhodnější antidekubitní polštář a nastavit vozík k správnému sezení. Výběr vhodného antidekubitního polštáře je pro každého člověka na vozíku stěžejní – polštář zabraňuje vzniku nebezpečných proleženin, které jsou nezřídka způsobeny právě nesprávným sezením a nevhodně zvoleným polštářem. Proleženiny, když už vzniknou, jsou velmi těžko léčitelné. S Conformatem budeme moci těmto zdravotním komplikacím účinně předcházet.
Děkujeme Vám za pomoc!

22.08.2017 |