Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Purple Fundation: Všichni jsme na jedné lodi

Publikováno:
26. 2. 2021
fenix czechmade banner b3bea5bb

ParaCENTRUM Fenix má silné poslání – podporu lidí po poškození míchy a jejich blízkých v tom, aby mohli žít co nejkvalitnější život ve společnosti i pro společnost. Jsme pro to velmi zapálení a věřím, že v tom jsme i dobří. Ale to co jsme a co děláme, je z velké části i díky našim partnerům, kteří nám pomáhají, inspirují a naši misi žijí s námi.

Purple Foundation a její rodina je nám úžasným partnerem. Nejen, že nám pomáhají velmi významnými finančními částkami a umožňují nám dělat velké věci, ale skutečně se zajímají o to, co děláme, a zapojují se do našeho života. Známe se od roku 2018 a za tu dobu jsme došli pěkně daleko. Věřím ale, že nás ještě pořádný kus společné cesty čeká. Protože Purple je nám oporou a jít s nimi je skvělé. Moc děkujeme!

Michal Odstrčil, ParaCENTRUM Fenix

O Purple Fundation

Purple přináší inovace do světa financí. Její zakladatelé měli od počátku vizi vybudovat život usnadňující fintech společnost. Rádi pracujeme s lidmi, kteří mají drive a motivaci; kteří se nebojí výzev, a především s těmi, kteří sdílejí naše hodnoty – svobodu, odpovědnost a vstřícnost. Jsme moc rádi, když vidíme, jak se tyto hodnoty promítají do Purple Foundation a zároveň můžeme pomáhat lidem i mimo naší společnost. Více informací o společnosti Purple Holding a Purple Technology najdete na našich webových stránkách www.purple-holding.comwww.purple-technology.com.

Myšlenka pomoci ParaCENTRU Fenix je jednoduchá, ale moc důležitá. Všichni jsme na jedné lodi, ale někteří z nás měli tu smůlu, že jejich život zasáhlo poškození míchy a každý den se musí potýkat s jeho následky. Navíc si uvědomujeme, že nikde není dáno, že se to nemůžeme stát i nám, nebo našim blízkým. Myslíme otevřeně a rádi podporujeme všechny, kteří to potřebují – nevybíráme si na základě předpojatých preferencí. Lidé po poškození míchy by měli mít co možná nejjednodušší cestu zpět do běžné společnosti, včetně získání odpovídajícího vzdělání, zaměstnání a další potřebné pomoci a ParaCENTRUM Fenix jim pomáhá dosáhnout tohoto cíle přímo ukázkově. Našim úmyslem je neziskové organizace nejen podporovat, ale také s nimi úzce spolupracovat. Takovým příkladem byla například návštěva pana Jaroslava Náhlíka, klienta a zároveň zaměstnance ParaCENTRA Fenix, který s námi otevřeně mluvili o životě na vozíku. Chceme poselství ParaCENTRA Fenix šířit dál, protože čím více o životě po poškození míchy mluvíme, tím méně stigmatu kolem něj ve světě bude.

Dana Ševčíková, Purple Foundation