Rekondiční pobyt Bohuslavice 2023

Oblíbený rekondiční pobyt nás letos zavede opět do okolí města Telč. Těšit se i letos můžete na plně vybavený Hospodářský dvůr Bohuslavice. V zázemí nás opět bude čekat pěkné bezbariérové ubytování, společenská místnost, restaurace, jízdárna, minizoo, gril, minipivovar či palírna. Nepochybně se vydáme i do okolí Bohuslavic, které nabízí například historické město Telč nebo krásnou Novou Říši. Pro pravidelné rehabilitace bude opět sloužit jedna z budov, které během letních měsíců zajišťují příjemné cvičení navzdory vysokým teplotám, které mohou panovat venku.

Cena

Kvůli výraznému zvyšování cen energií, potravin a takřka všeho se bohužel nedaří udržet stejnou cenu jako loni. Hospodářský dvůr nám stanovil cenu pro dospělou osobu na 7200 Kč a 5100 Kč pro dítě do 12 let. V silách Fenixu je kromě pokrytí všech nákladů na pracovníky, materiál, dopravu věcí atd. podpořit každého z Vás ještě symbolicky a zaokrouhlit cenu na konečných 5000 Kč za dítě do 12 let a 7000 Kč za dospělého.

Termín a program

A v jakém termínu se vlastně rekondiční pobyt uskuteční? Těšit se můžete na přelom července a srpna. Přijedeme již v sobotu 29. 7. 2023 a odjezd nás čeká v pátek 4. 8. 2023.

Těšit se můžete opět na bohatý program plný cvičení, tvoření, kvízových a herních aktivit a zapomenout nemůžeme ani na náš tradiční táborák/gril a rozvrtění vozíků na tanečním parketu.

Přihlaste se

Přihlášky prosím zasílejte co nejdříve na nahlikova@pcfenix.cz nebo odevzdejte na recepci ParaCENTRA Fenix, kde pro vás budou také vytištěné k dispozici. Nejzazší termín pro přijetí přihlášky je 31. 5. 2023.

Přihláška ke stažení

Přihláška - Rekondiční pobyt Bohuslavice 2023

Těšíme se na Vás!

16.03.2023 |