Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

, ,

Rekondiční pobyt Březejc 2017

Publikováno:
11. 8. 2017
fenix czechmade banner b3bea5bb

V duchu mezigeneračního propojení prostřednictvím kolektivních her se nesl letošní ročník Rekondičního pobytu na Březejci.

Již první večer se většina klientů zúčastnila hudebního kvízu plného hitů. Tato skupinová aktivita se stala skvělým prostředkem k seznámení. Rána nemohla začínat jinak než tradiční rozcvičkou, jednou dokonce pod vedením Jožky Srnce v kostýmu jednorožce. Díky dvěma přednáškám s Terkou Škobránkovou týkajících se zdravého životního stylu se naši účastníci dozvěděli, zda jsou jejich stravovací návyky správné a naučili se také orientovat v etiketách potravinových obalů.

Milovníci adrenalinu nepřišli ani letos zkrátka. Mohli si opět vyzkoušet motorový paragliding s Jarkem Surou, jízdu na čtyřkolkách s našimi pekelnými jezdci Honzou Wagnerem, Pavlem Grmelou nebo Jarkem Náhlíkem a také se mohli projet vozítkem Genny. Pro mnohé se stala hra na motivy známé Pevnosti Boyard, kterou jsme si se Simčou Kolaříkovou pro vás připravili, také adrenalinovou záležitostí. Hledání indicií ve sklenici s velkými brouky, červy nebo prasečími vnitřnostmi, rozšifrování různého textu, hádanky, jízda zručnosti na vozíku či lukostřelba vás zaujali natolik, že jste dokázali jako kolektiv úžasně fungovat a získat tak truhlu plnou pokladu.

Ale i klidnější povahy si přišly na pobytu na své. Pod vedením naší psycholožky Justiny probíhala výroba šperků, arteterapie, či skupinová sezení. Výroba náramků, přívěšků, či vážek z paracordu si také našla spoustu příznivců a téměř každý odjížděl s něčím, co si vlastnoručně vyrobil. Jelikož vyšlo nádherné počasí, tak byl bazén neustále plný. Představit nám unikátní zádovou opěrku Tarta přijela společnost Meyra a ukázat možnosti jógy jak u dospělých, dětí, nebo vozíčkářů zase slečna Daniela Majtnerová. Areál zasazený mezi lesy opět umožnil houbařům najít spoustu krásných úlovků. Tradiční táborák se díky počasí mohl zapálit jak ve středu, tak i v pátek. Díky skvělému doprovodu kytar se zpívalo až do pozdních nočních hodin.  Jelikož je přirozené naučit se strachu, byla pro statečné perfektně připravena stezka odvahy.

Nechci být troufalá, ale myslím si, že letošní ročník Rekondičního pobytu na Březejci se opravdu povedl a já bych za to velice ráda poděkovala nejen celému organizačním týmu, ale také vám účastníkům, pro které stojí za to, věnovat energii a čas do všech příprav.

Mgr. Kristýna Náhlíková

Prohlédněte si také foto a video ohlédnutí:

Fotogalerie Rekondiční pobyt Březejc 2017

Fotogalerie Rekondiční pobyt Březejc 2017 (Denisa Klimešová)

Rekondiční pobyt Březejc 2017 (video ohlédnutí, Miroslav Župka)