Rekondiční pobyt Březejc 2019

Mílí Feničané,

možná si řeknete, proč blázníme s Rekondičním pobytem na Březejci, když je teprve zima. Je to prosté! Abychom Vám mohli opět připravit bohatý program plný zábavy, na který jste od nás v posledních letech zvyklí, musíme se do příprav obout již nyní.

Jelikož je pavilon ,,Praha“ stále uzavřen, bude opět pobyt probíhat ve dvou termínech. Dle mých informací by však stavební úpravy neměly do našeho pobytu tolik zasahovat jako loni, proto bychom si měli vše užít ve větším klidu.

První ,,akčnější“ pobyt bude probíhat od neděle 28. 7. do soboty 3. 8. 2019. Druhý termín pro ,,relaxačnější“ pobyt připadá na termín od neděle 4. 8. 2019 do soboty 10. 8. 2019.

Program v obou termínech bude podobný, takže se nemusíte bát, když si vyberete ten nebo onen týden, že byste o něco zásadního přišli. Budeme se snažit program vyladit tak, aby si každý našel to své.

Těšit se můžete na tradiční cvičení, tvoření, kvízové či sportovní akce v kolektivu, táborák a také na to, že si budete moci vyzkoušet aktivity, které tu ještě nebyly.

V posledních letech se nám dařilo, i přes zvyšující se náklady za stravu a ubytování, udržet cenu Rekondičního pobytu stejnou. Nicméně pro letošní rok musíme malinko zvednout cenu u dětských táborníků a to z původních 2000 Kč na 2250 Kč. Jsem si jistá, že vzhledem k bohatému programu je tato částka za týdenní pobyt stále krásná. U dospělých cena zůstává na 3250 Kč a děti do 3 let mají pobyt bez nároku na stravu a postel zdarma.

Přihláška je k dispozici na našem webu a ve společenské místnosti ParaCENTRA Fenix. Prosím o odevzdání přihlášek nejpozději do konce května.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat na emailu: nahlikova@pcfenix.cz nebo telefonu: 724 532 710.

Těšíme se na Vás!
Kristýna Náhlíková

30.01.2019 |