Rekondiční pobyt Březejc 2021

Milí klienti,

tak po dlouhém čekání, jestli se Rekondiční pobyt na Březejci v letošním roce uskuteční nebo ne, zní verdikt jednoznačně: USKUTEČNÍ SE! Samozřejmě za předpokladu, že koronavirus si nepostaví hlavu a nebudou přes léto ještě nějaká tvrdá vládní nařízení. Z důvodu rekonstrukce dvou pavilonů na Březejci, budeme mít letos počet pokojů omezen. Nicméně jako každý rok se nám vedení Březejce snaží co nejvíce vyjít vstříc, proto nám k Pavilonu C nabídli ještě možnost využít 3 pokoje v prvním patře, kam vede výtah a současně se tam nachází bezbariérová koupelna a WC.

Dále budeme mít k dispozici pro společné aktivity společenskou místnost, jídelnu, dvě místnosti pro rehabilitaci, bazén a veškeré venkovní vyžití. Opět pojedeme ve dvou termínech. První se uskuteční od neděle 1. 8. do soboty 7. 8. a druhý od neděle 8. 8. do soboty 14. 8.

Cena pro letošní rok je stanovena na 3500 Kč/dospělí, 2500 Kč/děti, přičemž děti do 3 let bez nároku na stravu a postel mají pobyt zdarma.

Těšit se můžete opět na bohatý program plný cvičení, tvoření, kvízových a herních aktivit a zapomenout nemůžeme ani na náš tradiční táborák a rozvrtění vozíků na tanečním parketu.

Přihlášky prosím zasílejte do konce května na nahlikova@pcfenix.cz nebo odevzdejte na recepci ParaCENTRA Fenix, kde pro vás budou také vytištěné k dispozici. Heslo: čím dříve, tím lépe. Kapacita se může rychle zaplnit.

Ke stažení

Přihláška Rekondiční pobyt Březejc 2021

19.04.2021 |