Rekondiční pobyt Březejc 2022

Někteří z vás se mi už od začátku roku ozývají s tím, jestli i letos proběhne vámi velice oblíbený Rekondiční pobyt na Březejci a případně v jakém termínu. Podařilo se mi tyto informace již získat a s radostí vám mohu oznámit, že ani letos o spoustu skvělých zážitků, které díky tomuto pobytu získáte, nepřijdete.

Aktuálně se sice první dva pavilony rekonstruují a z původních pokojů by měly nově vzniknout třídy pro výuku dětí, ale věříme, že i tak pro nás budou ubytovací kapacity dostatečné a budeme moci jet v takovém počtu, jako v minulých letech. Pro společné aktivity budeme mít i nadále k dispozici společenskou místnost, jídelnu, rehabilitační místnost a všechny venkovní prostory včetně bazénu a ohniště pro pořádání táboráků.

Cena

Kvůli zvyšujícím se nákladům jsme nuceni letos o 500 Kč cenu za pobyt zvýšit a to na 4000 Kč pro dospělého, 3000 Kč pro děti, přičemž děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko mají pobyt zdarma. Stále si ale myslím, že za týden plný zážitků včetně celodenní stravy a ubytování je to pěkná cena.

Termín a program

A v jakém termínu se vlastně rekondiční pobyt uskuteční? První termín letos proběhne od neděle 7. srpna do soboty 13. srpna a druhý pobyt začne v neděli 14. srpna a skončí v sobotu 20. srpna.

Těšit se můžete opět na bohatý program plný cvičení, tvoření, kvízových a herních aktivit a zapomenout nemůžeme ani na náš tradiční táborák a rozvrtění vozíků na tanečním parketu.

Přihlaste se

Přihlášky prosím zasílejte co nejdříve na nahlikova@pcfenix.cz nebo odevzdejte na recepci ParaCENTRA Fenix, kde pro vás budou také vytištěné k dispozici. Heslo: čím dříve, tím lépe. Kapacita se může rychle zaplnit.

Přihláška ke stažení

Mgr. Kristýna Náhlíková

26.01.2022 |