Roztoč kola pro Fenix – charitativní virtuální cyklozávod

Zveme vás na 1. ročník virtuálního charitativního cyklozávodu ParaCENTRA Fenix, Roztoč kola pro Fenix, který se uskuteční 5. – 19. září 2021.

Cyklozávod bude startovat 5. září 2021 na Mezinárodní den poškození míchy na cyklostezce u nákupního centra Olympia Brno, kam zveme všechny handbikery, cyklisty a ostatní sportovní nadšence. Kromě samotného startu se můžete těšit na osvětový program ParaCENTRA Fenix a Generali České pojišťovny, jak být zodpovědným cyklistou, jízdu na handbike trenažeru a soutěž Generali České pojišťovny o autokameru a mnoho dalšího.

Patronem závodu je Jaroslav Kulhavý, významný český biker a olympijský vítěz v cyklistice na horském kole v roce 2012 v Londýně.

Překonejte sami sebe a roztočte s námi kola pro dobrou věc! Můžete jezdit na kole, koloběžce, handbiku, vozíku s přídavnými kolečky, jezděte sami, v týmu nebo s rodinou, kdykoliv a kdekoliv!

Výtěžek ze startovného bude použit na rehabilitaci našich klientů po poškození míchy. Pravidelná rehabilitace je jednou z nejdůležitějších aktivit a je nedílnou součástí života každého vozíčkáře.

Více informací na webu www.roztockola.cz

13.08.2021 |