Rekondiční pobyty

Týden plný dobrodružství, zábavy a cvičení v krásné přírodě

Rekondiční pobyty organizujeme každý rok pro naše klienty a jejich rodiny v některém z bezbariérových středisek. Zahrnuje sportovní a společenské aktivity, vzdělávací workshopy a poradenství.

Program je určený jak pro klienty, kteří rozhýbou tělo a vypilují soběstačnost, tak pro pečující osoby, jež se účastní skupinového cvičení, poradenství, nácviků přesunů a relaxace. Navíc je připravena zábava i pro jejich děti – hry, rukodělné dílničky a jiná dobrodružství včetně opékání špekáčků za tonů kytary. Cílem pobytu je ukázat, že i lidé s handicapem mohou společně s rodinou cestovat bez omezení.

Rekondiční pobyt Bohuslavice 2023

Oblíbený rekondiční pobyt nás letos zavede opět do okolí města Telč. Těšit se i letos můžete na plně vybavený Hospodářský dvůr Bohuslavice a to v termínu od soboty 29. 7. 2023 do pátku 4. 8. 2023.  V zázemí nás opět bude čekat pěkné bezbariérové ubytování, společenská místnost, restaurace, jízdárna, minizoo, gril, minipivovar či palírna. Nepochybně se vydáme i do okolí Bohuslavic, které nabízí například historické město Telč nebo krásnou Novou Říši. Pro pravidelné rehabilitace bude opět sloužit jedna z budov, které během letních měsíců zajišťují příjemné cvičení navzdory vysokým teplotám, které mohou panovat venku. Více informací včetně přihlášky naleznete zde.

Akčně poznávací týden s Fenixem 2023 (Jánské Lázně)

V roce 2022 se Akčně poznávací pobyt uskutečnil v Jižních Čechách, proto letos zamíříme prozkoumat krásy severní části naší vlasti. Konkrétně se naším útočištěm stane internát Obchodní akademie Olgy Havlové v Jánských Lázních. Termín je stanoven od pondělí 14. 8. 2023 do neděle 20. 8. 2023. K dispozici budeme mít dvoulůžkové pokoje, každý s vlastním bezbariérovým sociálním zařízením. K dispozici dokonce budeme mít 11 polohovacích lůžek. Internát nám kromě prostoru pro naše oblíbené večerní aktivity – kvízy, společenské hry atd. poskytne také možnost opéct si tradičního buřta při táboráku nebo si zaplavat v bazénu se zvedacím zařízením. Více informací včetně přihlášky naleznete zde.

Předchozí ročníky

Rekondiční pobyt Bohuslavice 2022

Akčně poznávací týden s Fenixem 2022

Rekondiční pobyt Březejc 2021

Akčně poznávací týden s Fenixem 2021

Rekondiční pobyt Březejc 2020

Rekondiční pobyt Březejc 2019

Rekondiční pobyt Březejc 2018 (2. termín)

Rekondiční pobyt Březejc 2018 (1. termín)

Rekondiční pobyt Březejc 2017

Rekondiční pobyt Březejc 2016

Rekondiční pobyt Březejc 2014

Rekondiční pobyt Březejc 2013

Rekondiční pobyt Březejc 2012

Rekondiční pobyt Březejc 2011

Videoohlédnutí

Fotogalerie


Táborový vedoucí

pište:nahlikova@pcfenix.cz, volejte:+420 739 646 395

Mgr. Kristýna Náhlíková

manažer služeb; koordinátor fyzioterapie, ergoterapie a sociální rehabilitace

Informace jako na dlani

Přihlaste se ke zpravodaji a mějte aktuální přehled o dění ve Fenixu.

     Souhlasím se zasíláním Zpravodaje