Výživové poradenství

Chcete zdravě jíst, vypadat a cítit se lépe?

Toužíte po změně, která vám přinese radost, zlepší zdravotní stav, zvýší vaše sebevědomí a přinese celkovou spokojenost? Chcete zdravě jíst, vypadat a cítit se lépe? Jste odhodlaní a motivovaní svých snů dosáhnout?

Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu – můžeme vám s tím totiž pomoct! Nebuďte na to sami a svěřte se do péče naší výživové poradkyně Terezy Škobránkové.

 

Máme pro vás hned dvě nabídky

Vyberte si formu skupinového kurzu FIT S FENIXEM, nebo individuální výživové poradenství se zaměřením na vaše konkrétní cíle. Anebo si zvolte kombinaci obojího! Nejprve se přihlaste na kurz, získejte základní vědomosti a poté si domluvte individuální konzultace za zvýhodněnou cenu.

 

Jak probíhá kurz?

Kurz FIT S FENIXEM se skládá z 5ti po sobě jdoucích setkání v prostorách ParaCENTRA Fenix nejčastěji v odpoledních/večerních hodinách. Lekce trvají přibližně 2 až 2,5 hodiny. Pokud chcete kurz navštěvovat, je nutné se předem zaregistrovat a rezervovat si své místo. Maximální počet účastníků na celý jeden kurz (tj. 5 setkání po sobě jdoucích) je 12 lidí. Kurzy jsou pořádány cyklicky, takže si vhodný termín určitě snadno vyberete. O termínech konání se dozvíte zde nebo z našeho zpravodaje.

 

Jak probíhá individuální výživové poradenství?

Individuální výživové poradenství zahrnuje vstupní pohovor se stanovením cílů, měřením tělesného složení a měřením tělesných proporcí. Na základě zjištěných informací a dosavadních stravovacích zvyklostí vám bude sestaven jídelní plán na 1 měsíc. V rámci tohoto poradenství můžete využít až 10 konzultací podle vašich individuálních potřeb a vašeho zájmu. Individuální výživové poradenství obvykle probíhá 2 až 3 měsíce, během této doby je online či telefonická podpora samozřejmostí. Cílem je především porozumět principům zdravého stravování, tomu, jak tělo funguje a probudit v sobě zájem o to, co jíme a proč. Výsledkem by měla být radost z dosaženého cíle, zdravé sebevědomí a motivace s touhou pokračovat i nadále v cestě zdravého životního stylu.

 

Ceník

Kurz FIT S FENIXEM1000 Kč
Individuální výživové poradenství
   - sleva 500 Kč pro absolventy kurzu FIT S FENIXEM
   - sleva 500 Kč pro držitele průkazů TP, ZTP, ZTP/P
   - sleva 1000 Kč pro absolventy kurzu + držitele průkazů TP, ZTP, ZTP/P
3000 Kč
Jídelní plán na dalších 14 dní800 Kč
Konzultace (1 hodina) navíc200 Kč

Jak žít zdravě poradí

pište:havlackova@pcfenix.cz, volejte:+420 739 646 394

Mgr. Tereza Havlačková

ergoterapeut, poradce správného sedu na vozíku, výživový poradce

Informace jako na dlani

Přihlaste se ke zpravodaji a mějte aktuální přehled o dění ve Fenixu.

     Souhlasím se zasíláním Zpravodaje