Trička a tašky s logem Fenix!

Milí Feničané,

jak jste si již jistě všimli, od dubna má Fenix krásné nové logo a také nový libozvučný slogan „Roztáčíme život naplno“. Věříme, že se Vám naše nová identita líbí alespoň z poloviny tak, jako se líbí nám. Se změnou přichází i nová grafika a také aktualizace šatníků našich zaměstnanců v podobě polokošil. Připravili jsme překvapení také pro Vás – klienty a podporovatele Fenixu. Jsou jím nová trička a tašky. Obojí je v barvách Fenixe, trička nabízíme v bílé a tyrkysové variantě a ve všech velikostech. Na přední straně je vyšito logo a na zádech pak slogan. Tašky jsou z přírodní bavlny s dominantním sloganem, který též doplňuje logo.

Tričko si u nás můžete zakoupit za 300 Kč a tašku za 100 Kč. Zakoupením přispějete částkou 90 Kč (resp. 30 Kč) do veřejné sbírky pořádané Fenixem. Budeme moc rádi, když nás koupí podpoříte. Ještě mnohem více nás potěšíte, když budete tričko i tašku pravidelně nosit, čímž nás budete prezentovat všude, kam Vás vítr zavane. Letní prázdniny jsou k tomu ideální příležitostí. Když nám z Vašich cest pošlete fotku v našem tričku či s naší taškou přes rameno, bude to úplně nejvíc… 🙂

Trička a tašky můžete zakoupit přímo u nás v ParaCENTRU Fenix nebo objednat na emailu stavaricova@pcfenix.cz a nechat si objednávku zaslat poštou (poštovné cca 50 Kč).

Krásné prázdniny všem!

28.06.2017 |