Vánoční večírek na Fenixu 2015

Milí Feničané,

17. 12. 2015 se u nás na Fenixu konal Vánoční večírek. Program byl velice pestrý. Zazpívali nám zpěváci Městského divadla v Brně Marta Matějová a Martin Křížka.

Dokonalou souhru a stylové pohyby nám ukázalo při svém tanečním vystoupení duo Twins složené z Denči Klimešové a Terky Hodaňové. Přidali se k nim také v improvizačním tanci někteří z našich nejmenších příznivců a tanečnice z Březejce, což bylo pro většinu z vás velkým pobavením a právě o to nám společně šlo. Mohli jste se také nechat namalovat, či vyfotit před bílým plátnem, zahrát si stolní tenis nebo zábavně-vědomostní kvízomat. K tomu všemu jsme pro vás připravili výborný punč a spoustu dobrot. Sešlo se nás více než 80 a to je na prostory a možnosti Fenixu úžasné. Tombola se naprosto vyprodala. Vaší účastí a touto podporou jste nám ukázali, že členská základna Fenixu sedí, či stojí při sobě a je silná.

Tímto bych moc ráda poděkovala vám všem, kteří jste se večírku zúčastnili, protože právě díky vám se večírek mimořádně vydařil. Doufám, že toto vánoční setkání bylo takovou první větší vlaštovkou pro další společenské akce, které bychom mohli společně v budoucnu připravit.

11.01.2016 |