Webinář: Základy podnikatelské gramotnosti

Nadace ZET profesora Milana Zeleného Vám prostřednictvím našeho ParaCENTRA Fenix nabízí online webináře zdarma se zaměřením na jednoduchou metodu, jak vylepšit svůj život a nastartovat kariéru. Naučíme Vás myšlení v pojmech business modelů a tomu, jak se s jejich pomocí lépe přizpůsobit měnícímu se světu. Zaměříme se na ten nejdůležitější business model ze všech: Váš osobní business model, který Vám pomůže s lepším uplatněním se na trhu práce nebo v podnikání. Vše si osobně prakticky vyzkoušíte a dostanete individuální zpětnou vazbu a doporučení, jak pokračovat dál.

Termín

Začínáme od 4. června 2020 (každé pondělí a čtvrtek)

Vzhledem k tomu, že se jedná o webinář, bude vše probíhat online formou pohodlně z Vašeho domova. Webinář se bude konat po dobu 14 dnů dvakrát týdně (ve čtvrtek a v pondělí) a povede ho Olga Girstlová a Václav Sušeň. První online meeting bude ve čtvrtek 4.6.2020. Následovat budou termíny pondělí 8. 6., čtvrtek 11. 6. a poslední online setkání bude v pondělí 15. 6. Každé setkání bude na cca 2-3 hodiny. Po absolvování všech 4 webinářů obdržíte certifikát.

Obsah vzdělávacího programu

  1. lekce: bude obsahovat vysvětlení business modelu a osobního business modelu a praktický příklad (každý dostane pracovní materiál )
  2. lekce: bude již pracovní a všichni účastníci budou prezentovat své osobní modely pro vzájemnou inspiraci (5 minut prezentace na účastníka), každý dostane zpětnou vazbu a doporučení na vylepšení (5 minut zpětná vazba)
  3. lekce: bude již pracovní a všichni účastníci budou prezentovat své přepracované osobní modely pro vzájemnou inspiraci (5 minut prezentace na účastníka), každý opět dostane zpětnou vazbu a doporučení na vylepšení (5 minut zpětná vazba)
  4. lekce: prezentace jednotlivých osobních business modelů (5 minut prezentace) a závěrečné vyhodnocení a praktická doporučení + představení základních principů „Soustavy řízení Baťa“ – 4 S (Spolupráce – Spoluzodpovědnost – Spoluúčast – Spolupodnikání)

Přihlášky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, přihlaste se, prosím, telefonicky Ireně Šenkapoulové (vedoucí soc. rehabilitace – 776 189 322) nebo emailem (senkapoulova@pcfenix.cz) a my pro Vás uspořádáme online webináře tak, aby to mělo efekt na využití ve Vašem praktickém životě.

Nabídka platí pro skupinu 10 účastníků, proto neváhejte a přihlaste se co nejdřív!

21.05.2020 |