Změny ve službě osobní asistence

Vážení čtenáři, milí klienti a asistenti.

Jistě mnozí z vás již zaznamenali změny, které se udály ve službě osobní asistence. A pro ty, kdo o žádných ještě neslyšeli, máme žhavé novinky. Od 1. 9. 2019 padlo vedení této služby na má bedra. Společně s personálními změnami přišlo také nové přenastavení služby osobní asistence. Jelikož služba roste jako houby po dešti, bylo nezbytným krokem službu rozdělit na dvě hlavy. Dvě hlavy víc ví a taky víc unesou.

Nebudu již déle napínat a rovnou stávající změny prozradím. Na má vedoucí bedra padá veškerá agenda týkající se vedení asistentů, komunikace se stávajícími klienty a přijímání nových klientů či asistentů. Přebírám také veškerou kontrolu administrativy služby a s ní spojená strategická a manažerská rozhodnutí. Správně jste si všimli, že má pozice nezahrnuje koordinaci asistencí a plánování služeb, tak jak tomu bylo u vedoucího služby doposud. Této agendy se totiž od září ujímá koordinátorka osobní asistence Iveta Kučerová, která se bedlivě stará o to, aby asistence běžely jako doposud.

Co tyto změny znamenají pro klienty osobní asistence? Veškeré objednávky, změny v čase a průběhu asistence, zpoždění či jiné nárazové situace, které se týkají přímo asistencí, již nyní řeší koordinátorka Iveta. Zastihnete ji na stávajícím koordinačním čísle 775 555 183 nebo ji můžete kontaktovat e-mailem na: kucerova@pcfenix.cz

Se všemi ostatními záležitostmi se můžete obracet na mne. Kontaktovat mne můžete na telefonním čísle 731 639 705 nebo emailovou cestou na: vaculova@pcfenix.cz. Také se na vás budeme těšit osobně v „největší“ kanceláři PCF. ☺

Dovolte mi, abych ještě připomněla pracovní dobu, kdy mne i Ivetu zastihnete jak na telefonu či osobně, a to od 9 hod. ranní do 17 hod. odpolední. V akutních případech nás můžete kontaktovat kdykoliv na koordinačním čísle, tak jako doposud. 

Věřím tomu, že služba osobní asistence bude roztáčet život naplno tak jako doposud a tyto změny nijak nenaruší její chod. Ba naopak.

Přeji Vám všem jen to dobré.

Lucie Vaculová
vedoucí služby osobní asistence

01.10.2019 |