Změny ve vedení osobní asistence

Vážení a milí přátelé a příznivci ParaCENTRA Fenix,

jak už jste možná zaznamenali, naše současná vedoucí osobní asistence Lucie Sikora se v brzké době začne naplno věnovat radostným mateřským povinnostem, a tak tato dlouholetá důležitá posila týmu osobní asistence naše řady bohužel od června opustí (snad alespoň ne natrvalo).

Od začátku května přebírá obruče vedení služby staronová vedoucí Kateřina Valová a bude se snažit pomáhat Vám roztáčet život naplno prostřednictvím osobní asistence minimálně ve stejném rozsahu a kvalitě, jako se to předchozím vedoucím dařilo dosud. Někteří z Vás si ji možná ještě pamatují z dob jejího prvního působení na Fenixu v letech 2012 – 2016, kdy pracovala nejdříve jako osobní asistentka a po absolvování bakalářského oboru Sociální práce na FSS MU jako vedoucí osobní asistence. Po téměř šesti letech rodičovského odpočívání se opět chystá navázat na svoje předchozí snahy o zkvalitňování a rozšiřování osobní asistence v ParaCENTRU.

K tomu bude určitě nemalou měrou přispívat i nová koordinátorka osobní asistence Michaela Přerovská, která od března na této pozici vystřídala Ivetu Bělinovou. Michaela má díky svým bohatým zkušenostem z terénu o provozu a fungování služby skvělý přehled a zvládla tak navázat na svou předchůdkyni zcela plynule. Za krátkou dobu svého působení ve funkci už stihla zavést hned několik užitečných změn a vnést do fungování asistence novou energii.

Společně s novou vedoucí bude pracovat na tom, aby se další vylepšení služeb podařilo co nejdříve převést do praxe.

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám krásné jarní dny,

Váš tým vedení OA


Vážení příznivci služby osobní asistence,

ráda bych Vám ze srdce poděkovala všem klientům za veškerou spolupráci, která mne obohacovala celých šest let, během kterých jsem měla možnost pracovat srdcem i duší v ParaCENTRU Fenix. Služba osobní asistence mne provázela od dob studií, kdy jsem si našla brigádu jako osobní asistent, poté se uvázala jako zástupce vedoucí služby, a nakonec jsem měla možnost zkusit si vést a rozvíjet tak krásnou službu, jako je osobní asistence. Odchod mi “ulehčuje” vědomí, že vedení služby svěřuji do těch nejlepších rukou. Stejně tak děkuji vedení, všem asistentům a kolegům, kteří mi pomáhala a podporovali mne.

Přeji Vám všem jen to dobré, a hlavně hodně zdraví!

Vaše Lucie

28.04.2022 |