Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Akčně poznávací týden s Fenixem 2023 v Jánských Lázních

akcne poznavaci tyden 2023 janske lazne 55910228
Publikováno:
3. 5. 2023
fenix czechmade banner b3bea5bb

Milí klienti,

v minulém roce se akčně poznávací pobyt uskutečnil v Jižních Čechách, proto letos zamíříme prozkoumat krásy severní části naší vlasti. Konkrétně se naším útočištěm stane internát Obchodní akademie Olgy HavlovéJánských Lázních. K dispozici budeme mít dvoulůžkové pokoje, každý s vlastním bezbariérovým sociálním zařízením. K dispozici dokonce budeme mít 11 polohovacích lůžek. Internát nám kromě prostoru pro naše oblíbené večerní aktivity – kvízy, společenské hry atd. poskytne také možnost opéct si tradičního buřta při táboráku nebo si zaplavat v bazénu se zvedacím zařízením.

Městečko Jánské Lázně nám nabídne spoustu možností k výletům. Jedním z nich se může stát Stezka v korunách stromů, výlet lanovkou na Černou horu (lanovka zvládne přepravit osoby jak na mechanickém, tak i elektrickém vozíku), návštěva měst jako je Vrchlabí nebo Trutnov, dále se můžeme společně ocitnout na Safari ve Dvoře Králové nad Labem či navštívit Pohádkovou přehradu Les Království. Míst k vidění a zážitkům je opravdu hodně a ani celý týden nám nebude stačit.

Jistě se Vám může zdát, že Jánské Lázně jsou opravdu daleko, ale věřte, že tato dálka za spoustu zážitků v přítomnosti skvělé party lidí, bude určitě stát zato.

Kromě ubytování budeme mít zajištěnou polopenzi. Většinou budeme výletovat, takže si na oběd vždycky někam zajedeme nebo navštívíme některou z restaurací přímo v Jánských Lázních.

Termín je stanoven od pondělí 14. 8. 2023 do neděle 20. 8. 2023.

Cena pro dospělou osobu a děti nad 12 let je stanovena za ubytování s polopenzí na 5500 Kč a pro děti od 4 do 12 let na 4000 Kč. Děti do 4 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma. Pejsci jsou povoleni pouze asistenční.

Přihlášku prosím zasílejte do konce května na adresu nahlikova@pcfenix.cz nebo odevzdejte na recepci ParaCENTRA Fenix. Pokud jste si podali přihlášku již na Bohuslavice, ale tento pobyt vás také zaujal, neváhejte a podejte si přihlášku i sem.

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat.

Těším se, že společně prožijeme další akčně poznávací týden.

Kristýna Náhlíková