Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Rozlučka se starým Fenixem

Publikováno:
30. 6. 2021

Milí Feničané,

v pátek 25. 6. 2021 se uskutečnila poslední společná velká akce na adrese Netroufalky, kde ParaCENTRUM Fenix dlouhé roky působilo. A protože bylo potřeba se rozloučit pořádně, bylo to opravdu velké. Pokud jsem na nikoho nezapomněla, tak se nás sešlo neuvěřitelných 103. To, že nejsme žádní troškaři, ukazuje i fakt, že někteří z nás se loučili až do brzkých ranních hodin. Chtěla bych vám ze srdce poděkovat, že jste přijeli a společně s námi si tuto akci užili.

Velké díky patří Vojtu Vašíčkovi a Mirkovi Hanzalovi, kteří si pro nás připravili střelbu ze vzduchové pistole na laserový trenažér, Romči Bližňákové, která se podílela na celkových přípravách včetně tvoření, Martinovi Zemánkovi, díky němuž jsme mohli shlédnout krásné video právě od vás, klientů, které zahřálo u srdce nejen mě, ale všechny mé kolegy a dodalo nám energii pro další práci. Také děkuji Laďovi Loebemu za přednášku o dosavadní činnosti naší organizace včetně výhledu do dalších let. A co by to bylo za párty bez pořádného občerstvení? O naše chuťové pohárky bylo opravdu dobře postaráno. Mohli jsme si vychutnat skvělé obložené mísy, které pro nás od rána připravoval náš klient a kamarád Vraťa Mazura s Míšou. Zásluhou našich skvělých fundraiserek jsme si mohli ke kávě dopřát výborné koláčky a další pečivo, které dodala rodinná pekárna KULHÁNEK & DRÁPAL, společnost Tesco Stores ČR poskytla potravinový dar v hodnotě 3000 Kč a pizzerie Amici Pizza & Burgers přivezla 20 lahodných pizz. Díky kolegům, kteří se s námi také chtěli podělit o svoje kulinářské umění a něco přinesli a vše krásně nachystali, jsme si mohli připadat jak na luxusním rautu. Aby ani náš pitný režim nebyl ve skluzu, pivovar Hauskrecht nám daroval velký sud jejich zlatavého moku. A co bychom to byli za Moraváky bez pořádného vína? Obrovské díky patří Jendovi Libosvárovi a jeho vínům Od Hradišťa, protože poslouchat jeho vyprávění o víně se sklenkou Rulanského šedého nebo dalších druhů tohoto skvělého nápoje, bylo opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Díky všem a vážím si toho, že se nám za ty roky podařilo vytvořit takto úžasnou Fenixovou rodinu. Těšíme se na vás již na Kociánce a na dalších skvělých akcích, které pro vás připravujeme.

Kristýna Náhlíková