Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz
akce poznavaci pobyt 2024 prihlaska c8e46563

Akčně poznávací pobyt Jánské Lázně 2024

  • 18/08/2024 – 24/08/2024
  • Jánské Lázně

V poměrně krátké historii akčně poznávacích pobytů ParaCENTRA Fenix se letos stane poprvé, že bychom vyrazili do míst, která jsme již jednou navštívili. Účastníci minulého ročníku jistě nebudou namítat, že v okolí Krkonoš je stále co objevovat. Naším útočištěm, ze kterého budeme podnikat výlety, budou opět malebné Jánské Lázně. V kalendáři si nezapomeňte zaškrtnout předposlední srpnový týden.

V termínu od 18. 8. do 24. 8. 2024 se ubytujeme ve více než dostatečných prostorách Střední školy Olgy Havlové v Jánských Lázních. Celé ubytování je kompletně bezbariérové (včetně sociálního zařízení). Pobyt však doporučujeme akčnějším duším, jelikož areál i samotné Jánské Lázně jsou v kopcovitém terénu. Výlety v okolí Krkonoš pak nebudou mnohdy jiné. Doporučujeme proto s sebou přibalit terénní přídavné kolečko a sportovního ducha. V zařízení nás bude čekat polopenze, jelikož přes den budeme na výletech. Letos si pak v zázemí opět užijeme vnitřního bazénu.

Co nás vlastně čeká?

Jak bylo řečeno, v ubytování se budeme moci věnovat plavání v perfektním krytém bazénu (bezbariérový vstup, různá hloubka), stolnímu tenisu nebo opékání u táboráku. Ve společenských místnostech na nás čeká večerní program.

Z výletů do okolí se nabízí již prověřené: Stezka Krkonoše (korunami stromů)Černá hora ve výšce 1250 metrů nad mořem s bezbariérovou lanovkou, pro vozíčkáře perfektně rovinatá ZOO ve Dvoře Králové, asfaltová lesní stezka v okolí Harrachova. Dále se nabízí Ještěd, Babiččino údolí, Trutnov a další. Meze se ničemu nekladou. Opět se domluvíme na místě, kam by se nám líbilo vyrazit. Tou největší jistotou však zůstává odpočinek v kavárničkách, které lemují centrum Jánských Lázní. Taková Kavárna Kolonáda je po dni plném výletů k nezaplacení.

Cena

5.700 Kč/dospělý, 4.000 Kč dítě do 12 let, děti do 4 let zdarma bez nároku na stravu a postel.

Těšíme se na Vás. Vyplněné přihlášky posílejte na nahlikova@pcfenix.cz, nebo je předejte na recepci ParaCENTRA Fenix.